Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DĚJINY: Poučení z Mnichova

Bude tomu letos už 85 let, co se mírotvůrce Chamberlain vrátil z Mnichova s povzbudivými slovy: „Dnes podruhé v našich dějinách přišel z Německa do Downing Street čestný mír. Věřím, že je to mír pro naši dobu.“
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
GF

Píšete: "Porážka Ruska je neodvratná". Je to vůbec možné? Je Rusko jaderná mocnost? Víte vůbec jaké a kolik zbraňových systémů má Rusko? Víte, že si to také Hitler myslel? Tak mi odpovězte na tyto 4 otázky! Nezdá se mi, že byste byl vojenský analytik.

0 0
možnosti

J37a55n 88Č24e60r74n32ý

6. 2. 2023 16:21

Poučení z Mnichova je od Německa, Francie Británie Itálie dál.

0 0
možnosti
OV

Jak si autor představuje porážku Ruska? Vytlačením fronty až na původní hranice a pak ustane střelba? Ruská armáda uzná porážku a přestane střílet na Ukrajinu. Nebo zčista jasna vyroste na hranici nepřekonatelná betonová zeď?

Jakmile poslední Ruský voják bude zatlačen na Ruskou stranu, tak Ukrajina se zakope a nepůjde ani o krok dále?

Toto mi není jasné?

0 0
možnosti

J81a63n 35Č37e34r92n39ý

6. 2. 2023 16:26

Doporučuji video Dráha Ukrajino, musíme si promluvit na YouTube.

Vypadá to, že ukrajinská armáda je v rozvalu. I když materiálně nestrádá. Hory jídla, boty si nyní v balené vodě, celou dobu vojáci hrají hry na telefonech. Neexistují velení a nezájem mobilizovaných vojáků i když na frontě mají měsíční plat na naše cca 100 000,- Kč.

0 0
možnosti
MH

Někdy bývá přání otcem myšlenky.

0 0
možnosti
PK

P49e28t28r 76K39u29b36á45č

6. 2. 2023 12:41

Gott strafe England !

Né, že by Rusko nezaloužilo po hubě - nicméně - pokud strana, která se považuje za vítěznou - takto ohnivě dští na ( skoro už ) poraženého oponenta - vždycky ve mně začne hlodat pochybnost jestli si nelže do kapsy.

0 0
možnosti
JV

J30a54n 80V52i30n82t65r

6. 2. 2023 13:03

Proč by si mělo Rusko zasloužit po hubě? Po hubě by zasloužili Američani kteří tuto válku vyvolali a všichni evropští politici, kteří ji dodávkami zbraní na Ukrajinu podporují.

0 0
možnosti
DP

Porážka Ruska je neodvratná

Pořád mi u toho chybí popis cílového stavu. Ještě nikde jsem ho neviděl, možná existuje, prosím když tak o odkaz. Jak vypadá v tomto konfliktu porážka jaderné mocnosti?

0 0
možnosti
JV

J86a94n 18V96i56n19t15r

5. 2. 2023 22:34

Četl jsem rozbor té slibované dodávky tanků, které mají zajistit slavné vítězství ukrajinské armády. Počet je směšný, předpokládané dodání je roztaženo na dlouhou dobu, mají být dodané zcela zastaralé stroje s malou odolností, pro které navíc není k dispozici střelivo. Prostě jen směšné formální gesto. Naštěstí.

0 0
možnosti
Foto

Jenom jednu chybku v tom nadšeném projevu vidím. Nezmiňuje se, kdo že bude všechny ty zbrané ovládat, až dojdou Ukrajinci?

0 0
možnosti
VK

Až (z výcvikových středisek) dojdou - tak tam budou. Vycvičení a řádně na agresora naß....štvaní!!!!!!

0 0
možnosti
JF

Bývalý izraelský premiér Naftali Bennett dostal od ruského prezidenta Vladimira Putina slib, že nezabije svůj ukrajinský protějšek. Bennett, který na začátku války sloužil jako prostředník mezi Ruskem a Ukrajinou, to řekl v rozhovoru, o kterém informovala agentura AP.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/ukrajina-rusko-valka-vladimir-putin-volodymyr-zelenskyj.A230205_131215_ln_zahranici_atv

Sliby se slibují, blázni se radují! Ani sám velký Vožď Pútin přeci nemůže osobně zabránit bojovníku molodci, rozhořčeného ukronacifašiazovsatanstickými zločiny na lidu NovoRuska, a nepochybně též na rodné máti tohoto hrdinného molodce, aby pak při dopadení Velkého Satana na něm nevykonal zasloužený trest, žejo?! ;-)

0 0
možnosti
VM

Ten herec se utluče sám.

0 0
možnosti
KK

"Porážka Ruska je neodvratná"

To si myslel Napoleon a Hitler taky. Autor je v hodně mizerné společnosti. I když největší německý socialista všech časů, ... ;-D ;-D ;-D

0 0
možnosti
PD

S porážkou to zatím jisté není, ale vyhrát Rusko nemůže.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz