Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DĚJINY: Poučení z Mnichova

Bude tomu letos už 85 let, co se mírotvůrce Chamberlain vrátil z Mnichova s povzbudivými slovy: „Dnes podruhé v našich dějinách přišel z Německa do Downing Street čestný mír. Věřím, že je to mír pro naši dobu.“
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LN

Díky za článek! Ruská Putinova pátá kolona kolaborantů vám to dnes sice spočítá, ale to už je jeji "profese", šířit ruskou válečnou prolhanou propagandu a čekat, že se jim válečný zločinec Putin nějak odvděčí... :-P R^

0 0
možnosti
PV

Ladinku, ale. Udí to být fakt dřina dělat ze sebe takového debila ... neměl bys to lehčí na ukrajinské frontě ? Nebo ruské ? Záleží na tvoji ochotě přežít ...

0 0
možnosti
PV

Máš zajímavé sny Dařbujanku. Ale řeknu ti upřímně , 150 Kaček českých za tvoje pindy nedám.

Mimochodem, kolik jsi zaplatil Neffovi za reklamu na svůj paperback ?

0 0
možnosti
JH

J77i91r28i 29H32u28m89l

4. 2. 2023 6:09

Uz ses vockovanej, hlupacku Vychodile?

0 0
možnosti
MG

Tento článek zase vykládá nesmysly. Útok Ruska na Ukrajinu měl jediný cíl, zabránit vojenskému spojenectví Ukrajiny s USA.

Většina lidí naprosto nedokáže správně analyzovat informace. Všichni politici se chovají stejně : říkají absolutní lži až nesmysly veřejnosti, zejména té vlastní. Na druhou stranu však hovoří racionálně, když diskutují s jinými vrcholnými politiky. Existují samozřejmě určité výjimky, ale Putin mezi tyto výjimky nepatří.

Ve všech rozhovorech s jinými vrcholnými politiky Putin vždy říkal, že naprosto nesouhlasí s rozšiřováním NATO. Nikdy nevyjádřil jakýkoliv názor ukazující, že by chtěl dobývat jakýkoliv jiný stát.

Lidé, kteří argumentují veřejnými vyjádřeními Putina a dalších politiků, jejich sliby, jejich filozofickými názory apod., jsou úplně mimo. Jedná se o snůšky nesmyslů, které může brát vážně pouze opravdu hloupý člověk. Nebo nějaký intelektuál.

0 0
možnosti
LN

Souhlasím s vámi, že Putin plácá nesmysly. Podstatné je vidět, jak Rusko a jeho hrdlořezové páchají masové válečné zločiny na Ukrajině. To jsou jeho činy! Rv !!

0 0
možnosti
JK

Píše pan Dřevojánek i jiné pohádky? Fantasie a představivost mu nechybí, a celkem dobře se to čte. Kdyby nějakou sbírku takových pohádek vydal, neváhal bych s její koupí.

Nakonec i to jeho příjmení zní trochu pohádkově. Něco jako Dařbujánek.

0 0
možnosti
LN

Kostelanský s Boháčkem jsou už dávno provaření Putinovi trollové ze Slovenska, brát jejich žvásty vážně netřeba.

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

0 0
možnosti
PD

Celkem reálné, ač dost optimistické.

0 0
možnosti
LD

A tady Janek Dřevojánek s pohádkou končí.

A teď se dětičky běžte vyčůrat a spinkat.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz