20.9.2021 | Svátek má Oleg


Diskuse k článku

BRNO: Město hází podnikatelům klacky pod nohy

Smutné navíc je, že se to děje v této těžké covidové době. Své o tom vědí nájemci známé brněnské restaurace Muzejka. Zatímco jiná města podnikatele podporují, o Brně to bohužel říci nelze.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ptáček 10.5.2021 9:33

Co dokázal pan Oliver Pospíšil, my Brňáci víme, pana Olivu neznám. No a bývalý primátor Onderka? Nic, než kecy jak miluje místní Zbrojovku a Kometu. Výsledek je NULA. Ža celou dobu jeho vlády s Pospíšily a dalšími ani hokejový, ani fotbalový stadion. Ani úsek městského okruhu Pisárky-Žabovřeská. Uvidíme co nová primátorka paní Vaňková. Zatím dojem rozhodně lepší. Onderkové, Haškové, Pospíšilové nebo Švachulové Brno rozhodně nevytrhnou. Stačí si to pamatovat do letošního října.

Ž. Říje 10.5.2021 7:35

Těžko se divit, když několikero radnic fedrovalo stamiliony Kč do Velké ceny. A výsledek? Bohatí majitelé bohatli ještě rychleji, než nuzáci stíhali daněmi dotovat, aby výsledek byl zmar. Ne dosti, magistrát bude vracet vstupné za podvodníky. To už není turecké hospodářství, jen ryze české.

S. Kalužík 10.5.2021 1:05

V podstatě souhlas, ale naprosto rozporuji "potřebuje nový větší zimní stadion, důstojný fotbalový stánek pro alespoň 20 tisíc diváků,". V době profesionalizace sportu, kdy se vyplácí za přestup hráče miliony to není úkolem města! To se má starat o možnost sportování dětí a amatérských sportovců!