Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J41o12z89e46f 17K71o17s50t66e21l84a57n86s53k10ý
Slyšel jsem o letcích v bombardérech, kteří si dobrovolně "nadělili" i druhý turnus s 25 misemi. A přežili.
M13i27r93e38k 87P31e24s14a72t
RE: "My Češi jsme spíš výjimkou. Válčení nás neoslovuje."
-----------------
tak to nevim, soudruhu, co lze snadno vycist z tzv. discuse, tak urcite / a to hodne/ oslovuje modrobolsany/slunicka/vitace/chvilkare/partu lzi a nenavisti. Ti budou bojovat do posledniho Ukraince, pochopitelne pouze hubou/klavesnici.
Jinak pro tento "statecny" lidsky hnuj plati Svejkovo:
"proboha nestrilejte jsou tady lidi"
R88o52m95a79n 77L44a24n76g95e71r
No, je ovšem otázkou, zda tito jedinci jsou opravdu Češi, nebo je to jenom nějaká Bruselí placená bolševická pakáž, co za kus žvance prodá i vlastní matku.
J51i62ř43í 54Č94e36c37h
K procentům přeživších.
Když Rudá armáda hnala/Němci takticky ustupovali od Moskvy, Stalingradu atd., procento přeživších CIVILISTŮ v ruských oblastech kudy Němci šli se blížilo nule.
V92l31a11d11a22n 48K91u25č42e82r
Přežil Gagarin, jeho rodiče a sourozenci.
F92r67a24n89t27i96š27e57k 63N74a36v72r32á96t17i60l
O většině útočných válek rozhodují lidé, kteří dobře vědí, že nebudou muset narukovat. Rozhodují o nich také lidé, kteří se dopředu těší, jak na nich vydělají. Ostatní mají právo umírat u rozvinuté zástavy. Proto by občané měli dohlédnout na politiky, aby armádu připravili na obranu. Aby politikům zamezili kroky a provokace vedoucí k válce.
J25a11r46o69m72í97r 11T60i38c91h12á70č76e14k
Ale na tom není nic divného. Od dob, kdy nějaký puberťák měl z nějaké důvodu takovou moc, aby posílal své vrstevníky umírat se svět změnil. A i v těch pradávných dobách šlo o výjímky. To se tehdy servalo pár desítek lidí.
R14o63s44t60i30s18l81a80v 34M65e26i96š40n61e10r
autore zlatá slova-- a bylo by dobré je namlátit do hlavy všem politikům, - Putinem počínaje, přes Zelenského, Pavla, Černochovou, atd.- až po Trumpa. obyčejní pěšáci nenadělají naprosto nic.
P29e97t14r 92D60o33l89á77k
Prostě jak říkal pan premiér, jsme ve válce načež se k té bojeschopnosti prodlužíme. Jak to také definoval již George Orwell:
"Prvotním cílem moderní války je zužitkovat produkty průmyslu, aniž by se zvýšila všeobecná životní úroveň."
M72i20l94a66n 62Š61á35l93e55k
Ano, válka je hnus, o tom žádná. Je lepší se tedy podvolit těm, kteří Vás a Vaše blízké chtějí zotročit a ideálně nasadit do první linie na další dobyvačné války? Izraelité mají heslo "už nikdy jako ovce", protože vědí, že ty, co Vás chtějí zotročit nebo rovnou zabít, neusmíří andělské kecy o míru. Nejlepší strategie je taková příprava na obranu (nejen procenta HDP), aby se útok agresorovi prostě nevyplatil. V tomhle možná ten proklínaný Trump zpohodlnělé a zeleným blbnutím postižené Evropě pomohl jako nikdo jiný.
J59a69n 71K38r71á75s98e77n44s76k80ý
Nejlepší obranou proti válce je dlouhodobá kvalitní diplomacie. Ovšem v novém tisíciletí nastoupila generace politiku vychovaných metodami slavných psychologů a vlivných neziskovém, kteří mají vštípeno přesvědčení, že jejich představy jsou jedinečné a musí o ně obohatit celé lidstvo. A v tom spočívá tragédie kolektivního západu vedeného v tom zušlechtěnými liberálními demokraty, tedy libtardy. Ženou nás do absurdnich válek pro "hodnoty", tedy idee, ve skutečnosti ideologie. Krom válek horkých a krvavých buntují do střetu s klimatem, lidskou přirozenosti, s mužskou toxicitou, proti křesťanství, bílé rase a její kultuře. Zvítězit nemůžou, ale osudově poškodí. Není ač se těšit. Světlo na konci jakéhokoli tunelu, který zvolíme, pochází z uhánějící lokomotivy.
R52i74c66h49a59r18d 92V96a77c25e80k
Proto je potřeba politruků, kteří nám vypráví, že jsme na straně pravdy, pokroku a budoucnosti a o vojáky se příkladně staráme, zatímco druhá strana zla na život vojáků kašle.
Proto jsme byli vždy na té správné straně - jak, když jsme vyráběli zbraně pro nacisty, tak když jsme budovali socialistický mír a i teď, když opět budujeme mír pomocí zbraní.
V24í84t71ě49z35s51l29a28v 97C70í70r26k80v90a
Děda popisoval jak spolužák od bombarďáků vyprávěl jak to bylo za Bitvy o Velkou Británii, kdy letecká válka vrcholila.
V jídelně byly stoly kde posádky bombardérů postupně ubývaly....
No jestli je dnes přežití vojáka 1:3, pak dává smysl izraelské vyvražďování iránských velitelů a jaderných vědců. S tím že přeživší dostávají vřelé dopisy s tím, že můžou být na místě těch mrtvých.
Co ale s Ruskem? Těch mnoga.
V38l90a36d38a93n 81K87u22č96e29r
Rusů již mnogo není, mají záporný populační růst proto si vypomáhají se Severokorejci ale ani ti se nemnoží jak králíci.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz