Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BIG BEN: USA vyzbrojují Rusko

Jestli jsem tomu správně rozuměl, tak dezinformace je záměrná lež vyslovená s vědomím, že je to lež a se záměrem někoho oblbnout na svou stranu. Misinformace je nepravda nebo nepřesnost vyslovená bez oněch lživých záměrů a třeba i v dobré víře v její pravdivost.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JV

J91a70n 33V58i23n84t24r

4. 2. 2023 10:32

V tom korupčním skandálu nejde o to, že by ti správní bojovali proti těm zkorumpovaným, kteří se amorálně obohacují na válce, ale o boj jedněch zkorumpovaných nemorálně se obohacujících na válce proti jiným zkorumpovaným, nemorálně se obohacujícím na válce. Nepochybně proto, aby na ně víc zbylo. Čas, kdy jde plnými hrstmi hrabat z peněz, které posílá hodný strýček Joe ze zámoří, se evidentně rychle krátí, takže je potřeba v tom hrabání přidat na tempu.

0 0
možnosti
KK

A proto válka nesmí skončit, dokud žije alespoň jeden ukrajinský vojcl. Rv Rv Rv

0 0
možnosti
BV

Ach ta stařecká senilita a horší se to.

0 0
možnosti
LN

;-D R^ Zrovna jsem to chtěl napsat. Autor krmí Putinovu pátou kolonu...

0 0
možnosti
PK

Kurasi, přece mně nechcete namluvit, že Parlamentní listy jsou dezinformací plné a že Vy to nevíte.

0 0
možnosti
RT

Tak doufejme, ze Kurasova misinformace o tom, ze USA vyzbrojuji Rusko neni zamerna dezinformace k utuzeni nenavisti vuci USA.

Zda se mi, ze neobliba Bruselu zacina u Kurase prerustat v obsesi.

0 0
možnosti
PV

naopak, synku. Asi si dokážeme představit, že vojenská technika USA, zanechaná v Afganistánu při zběsilém úprku USA vojsk je talibáncúm k ničemu, tudíž její zpeněžení může být dobrý business. No a kdo platí nejvíce, vyhrává !

Samozřejmě název článku je takový, aby přilákal pozornost. Tak fungují media.

Takže, pokud chceš nadávat, zkus si někdy přečíst celý text.

a kdybys byl hochu trochu vnímavější, tak bys pochopil, že pokud USA skutečně "vyzbrojují rusko", tak to vyvolá nadšení v proruské populaci...

Mozek, synku, zkus mozek !

0 0
možnosti
MV

Sběr nesmyslů, kuriozit a pomluv, v tom se Kuras vyzná náramně. 50000 kusů vojenských vozidel, 500000 střelných zbraní zůstává v Afghánistánu. Tady se přihodilo něco s nulami nebo tam byla půlka americké armády?

0 0
možnosti
Foto

Zajímavá představa, jak Rusové vyzbrojeni americkými zbraněmi střílí na Ukrajince vyzbrojené americkými zbraněmi ;-D

0 0
možnosti
KK

Rusové mají dobré inženýry, a umí vytěžit ukořistěné nebo koupené americké a německé zbraně. Takže to bude vidét na příští generaci ruských zbraní.

0 0
možnosti
RL

Dezindformace je dezinformací do doby, než se ukáže, že je to čistá pravda. ;-D

0 0
možnosti
JK

"jak si hrstka zazobaných funkcionářů užívá na úkor válkou strádajících občanů"

Hrstka občanů... ;-D Obviňování z korupce je už celá desetiletí na Ukrajině jenom jeden ze způsobů boje o moc. A ono je v podstatě jedno, na koho ukážete prstem, že kradl: nemůžete se netrefit...:-) Bývalá předsedkyně vlády krasavice Tymošenková byla několik let ve vězení - rovněž za korupci. A pak ukrajinští prezidenti: Juščenko vs. Janukovyč. Po převratu obvinil z korupce Porošenko Janukovyče. A po další změně prezidenta Zelenskyj z korupce obviňuje Porošenka. Mluví se také o jistém herci Zelenském, který měl před válkou desítky milionů dolarů, a po necelém roce je z něho miliardář. Když se Zelenskyj stane pro někoho nepohodlným, taky se možná dozvíme, jak velký to byl korupčník.

Vždyť i ptáci na střechách domů si štěbotají, že hlavním důvodem ukrajinské ofenzivy na podzim nebylo ani tak osvobození Ukrajiny, ale prokázat Američanům, že Ukrajinci chtějí a umějí bojovat. A tím získat další desítky miliard dolarů... Že při tom ukrajinská armáda během 2 týdnů přišla o 200 tanků z Polska a jejich osádek, bylo nepodstatné. Hlavně že nevyschl dolarový penězovod.

U nás se o tom vůbec nemluví, že jedna z verzí pádu té ukrajinské helikoptéry mohl být boj o moc na Ukrajině. Celé vedení ukrajinského ministerstva vnitra někdo poslal do lázní a jakoby náhodou ten vrtulník havaroval a všichni, kdo byli na palubě, jsou po smrti. Prý ten vrtulník hořel ještě ve vzduchu...

0 0
možnosti
JK

A zase náhoda. Jen pár dnů potom, co na onen svět odešla elita ministerstva vnitra, na Ukrajině proběhlo zatýkání v téměř nejvyšších kruzích. Stojí za to si všimnout, že vesměs to byli náměstkové a zástupci ministrů a jiných šéfů. Možná proto, že jejich šéfové zahynuli v tom vrtulníku. A pokud šéfové žijí, tak to mohla být výstraha pro ně na ukrajinský způsob.

Ale všechno, co jsem napsal výše, je určitě jen ruská propaganda a směs ruských hoaxů...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz