Neděle 27. dubna 2025, svátek má Jaroslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

BIG BEN: Sex nás možná nepřežije

Než budeme dál zkoumat, jak vylepšovat svůj sexuální výkon a tak vytřibovat a civilizovat mužsko-ženské vztahy, počkejme si, než laureátka cen Golden Globe a Oscara zvaná MeToo vyřeší

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JF

J. Farda

18. 7. 2018 12:20
Doba vymknuta

z kloubů prostřednictví pablbů šílí. Ostatně panem Kurasem predikovaný náběh na konec sexu ukázali už před nějakou třicítkou let Poláci ve filmu Sexmise. Ale i v něm se nakonec vše v dobré obrátí ... :-)

0 0
možnosti
VK

18. 7. 2018 13:26
Re: Doba vymknuta

Jsou země méně vyvinuté kde se sexem problémy nemají a sexuje se ráno,v poledne i večer.Také je to vidět na jejich rozmnožování.Ti jednou budou vládnout světu a jsem rád,že v takovém světě žít nebudu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz