Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BIG BEN: Obecným zdravím ke globální vládě

Od nevládních organizací přes vlády po celosvětové organizace, všichni to vysvětlují snahami o dobro lidstva, záchranou demokracie, obranou svobody, ochranou před ublížením on-line. No, a teď ještě taky péčí o zdraví. Stejné zdraví pro všechny, a chraň bůh, že by o tom někdo chtěl zapochybovat.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JM

J92f 86M86k

20. 3. 2023 23:02

Vidím to stejně.Bohužel není příliš těch, kteří dohlédnou trochu dál .Takže i když ojediněle se občas snaží někdo varovat, většina se mu posmívá a dělá z něj blázna. Z dosavadních pozorování vyplývá, že v každé vládě jsou zkorumpovaní politici kapitálem nadnárodní mafie, kteří připravují dílčími zákony cestu ke globální totalitní kontrole všech.Organizace jako WEF, WHO ,UN,EU...... jsou jen nástrojem převzetí suverenity nad jednotlivými zeměmi pomocí podplacených, pomocí korupce dosazených vlastizrádců do vysokých státních funkcí.

Opravit systém, /a tak se alespoň dočasně vyhnout nadnárodní totalitní kontrole/který ke své opravě potřebuje schválení nefunkčního systému, které nevydá protože je nefunkční, je dosti nemožné..

Ztráty svobody a občanských práv se obávám mnohem více, než nebezpečné nemoci, protože mrtvého nemoc nezabije.

0 0
možnosti
LZ

L93u15i63s 38Z57í24d96e58k

19. 3. 2023 15:06

Novak Džokovič nedal vydělat Pfiseru za injekci a tak si tam ani nepinkne ! To je spravne a tak to musi byť ! P.S, Ja letel za poslední 4 měsíce do USA 2 x a očkování tam nikoho nezajímalo......Jenže Novak js Srb, pro US zločinec a tak s ním je tak nakládáno.

0 0
možnosti
JG

Máte v tom naprostý zmatek. Trochu poučenosti by Vám neuškodilo, ale je to hodně složité a mozek už není jako zamlada. Takže jednoduchá schemata a kdykoliv na nás udeří WHO. Hodně velký blábol. Ale nebojte. Umírat se v pandemiích ještě bude.:-P

0 0
možnosti
OM

O86. 80M29.

18. 3. 2023 13:43

Já bych to s tou dystopií zas tak nepřeháněl. Kupřikladu by mě zajímalo, jak takové vakcinační pasy budou prosazovat v takovém Bhůtánu. A domnívám se, že jde spíš o technické opatření - stanovení druhu údajů a jejich formátu, aby byla zajištěna "mezinárodní kompatibilita" a doklad byl ez problémů uznáván (pokud možno) po celém světě.

MMCH, někdy včera nebo předevčírem WHO prohlásila, že pandemie covidu už skončila (tedy, že v žádné ze sledovaných zemí není výskyt covidu větší než...).

0 0
možnosti
RL

Koho zajímá nějaký Bhůtán? To má zničit NÁS na úroveň toho Bhůtánu, pokud jste to ještě nepochopil. O to tady jde! ;-€

0 0
možnosti
MH

V době, kdy si mne sledují kamery na každém kroku, kdy nesmím říkat to, co si myslím a za projev sympatie k někomu, kdo k tomu není předurčen přitroublými komisaři EU mně hrozí vězení si nějak nemohu užívat svobodu! Tak jsme došli!

0 0
možnosti
PD

To jste asi došel do Moskvy.

0 0
možnosti
PD

Klasická skylla a charybda.

Skylla: Svět už je tak propojený, že nějaká nadnárodní koordinace je nutná. Až potud jo. Ovšem každá taková organizace má tendenci, urvat si co nejvíce moci, dílem proto, aby se jí snáze pracovalo, dílem prostě pro tu moc. Pokud je ovládána státem jako je PRC, tak je to hlavní zájem. K tomu nějaké ty vedlejší, jako třeba zájmy výrobců léčiv a výsledek je jasný.

Charybda: Všechno je to podvod, vakciny jsou injekce jakéhokoli chemického sajrajtu označeného za vakcínu a nejlepší je, s̤r̤á̤t̤ na všechna opatření, protože jde jen o moc a kšeft.

0 0
možnosti
Foto

P. Divisi, dodal bych ze podstatne je prijmout urcite riziko. A prijmout ze musime nejak zemrit a ze umrit na covid je min utrpeni nez na rakovinu. Staci si uvedomit ze v r. 1971 Nixon vyhlasil boj proti rakovine, stovky miliard $$ byly na to vydany, a v podstate jedine "lecby" jsou nadale vyriznout to, chemo, a ozareni. Sance preziti jsou neco nad 50%. Proc najednou prestanou nektere spatne bunky (celkem je jich kolem 30 bilionu v lidskem tele) poslouchat a nespachaji sebevrazdu? Neco mezi Skyllou a Charybdis.

0 0
možnosti
JM

J55i67ř82í 68M34a70c55h

18. 3. 2023 7:39

To bude mít Jirka X.Doležal radost.Lid musí poslouchat.

0 0
možnosti
RL

Ono jde někomu "o zdraví"? ;-)

0 0
možnosti
Foto

Nevím jak komu, ale mně určitě ano.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz