Diskuse
BIG BEN: Hamplovo Prolomení hradeb 2
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
I96v21o 97S92c41h29l14ä17g92e53l
Jednička dobrá, dvojku si koupím. Neveselé čtení. Stejně jako Thilo Sarrazin - Nepřátelské převzetí.
V86. 85K17u55h91a52j
Jedničku mám doma. Dobrý, i když mi přišla místy pouze proklamativní, nebo jak bych to řekl, prostě na úrovni konstatování faktů, které by měly být všem jasné. Ale dám i dvojku, o nikom lepším, z moderního disentu, nevím.
H65a11n19a 39L62u19k31e21š46o20v64á
Válka proti západní civilizaci neprobíhá na východě, ale na samotném Západě, ničící vše, co je nám svaté, co milujeme a na čem nám záleží, pomocí ideologie "kultury rušení", "kritické rasové teorie", "teorie intersekcionalismu", kterou hlásají neomarxisté.
Všechna tato falešná učení jsou založené na nenávisti k bílé západní civilizaci, běloch je a priori utlačovatelem, dědičným rasistou se zločinnými geny.
Tito neomarxisté se podílejí na cenzuře knih, mnozí autoři mizí z knihoven, pravicově-konzervativní učitelé a profesoři na univerzitách jsou často vylučováni ze zaměstnání, po bílých lidech se vyžaduje, aby se zřekli své víry, hrdosti na svou kulturu a svůj původ a aby prosazovali masovou imigraci černochů a muslimů do Evropy a Severní Ameriky.
Tlačená sebenenávist se před ničím nezastaví, v USA se v rámci kritické rasové teorie učí idea o "stupni bělosti", založené jednoduše na tom, že čím je kdo "bělejší", tím je větším zločincem.
J42i27ř84í 27B43e49r11á97n10e25k
Knihu mám rozečtenou a líbí se mi podobně jako jednička. Momentálně jsem na straně 145 s tím, že se neodvažuji tipovat jak to všechno dopadne. Jenom vím, že líp už bylo...
P12e94t29r 86H17á34k
Vyřeší to krize. Buď ji západní civilizace přežje pročištěna od všech těch nesmyslů, ne nějakou systematickou činností revolucionářů, ale sama od sebe, protože na blbosti prostě nebudou zdroje - nebo zanikne.
Ovšem ta krize nás bude hodně bolet a bohužel přijde v době, kdy moje generace bude stará. Optimisticky doufejme, že přijde dříve (čím dřív přijde, tím menší a snesitelnější bude), ale moc tomu nevěřím. Systém je komplexní, západní společnost bohatá a elity mocné, tak tomu ještě nějakou dobu dokáže odolávat.
Příznaky systémové krize už jsou znát, to vidíme (tedy až na ty uvědomělé) všichni, ale kdy přesně doopravdy nastoupí, netuším.
F88r61a20n30t95i43š25e44k 12Ž55ů91r18e16k
Když na všechno máme nárok... Začínají se krást potraviny, že prý na to nemáme peníze... To však není krádež, ale to je právo si brát, to je takové poslední stadium komunismu...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz