23.3.2023 | Svátek má Ivona


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 24.1.2023 5:39

Bolševik z Brusele promluvil. Je to pěkná totalitní svině. :-P

J. Brei 24.1.2023 8:24

A co je v tomto článku pana Kurase nesmysl? Prosím doložit fakty.

V. Církva 24.1.2023 8:32

Máte pravdu že ruskými troly se to tu jen hemží. Nicméně svoboda slova je snadno zneužitelná. Na Západě je dnes zakázáno říkat výměně obyvatelstva výměna obyvatelstva, i když to znamená "jen" 600 zapálených aut na Silvestra ve Francii.

Na Ukrajině je válka, dle Rusů jde o konflikt s USA a NATO. ČR dali na seznam nepřátel poté, co jsme nenechali Rusy beztrestně vybuchovat muničáky na území ČR. Kontrarozvědku, policii a paragrafy na vlastizradu máme.

Pokud tu řádí ruská trolí farma, je to práce pro ně, není třeba dalších zákonů, měly by se zjistit i toky peněz a kdo je úkoluje. Pokud jsou ti lidé jen hloupí a frustrovaní, a trolí v dobré vůli, je lepší než cenzura je skousnout. Pokud samozřejmě dělají to, co v Evropě islamisté nebo dělali za Gottwalda komunisté, chystali se o zrušení demokracie, je to trestný čin. Pokud nejde jen o verbální podporu Ruska, nebo za to dostávají zaplaceno, patří samozřejmě do chládku, i bez Jourové

Západ by se měl spíš zaměřit proti šikaně obecně, ne jen proti šikaně menšin. Šikana není jen když někdo nadává na migranty, jsou to i neziskovky které šikanují ty co říkají svůj názor na homosexuály, islám BLM nebo MeeToo.

Mimochodem Jourovou dostal do EU Babiš, že?

J. Rejzek 24.1.2023 17:07

VYBUCHOVAT MUNIČÁKY? Druhý muničák vybuchl asi měsíc po prvním. Již se vyšetřilo, kdo to způsobil? Opravdu si myslíte že Rusko usilovalo zrovna o jeden soukromej muničíček v Česku? V zrcadle současného konfliktu na Ukrajině, by zásoby toho muničáku vystačily na několik hodin. Kdyby nám v tom případu výbuchu nenašeptávaly zahraniční zpravodajské služby, tak se to dodnes vyšetřuje jako výbuch pro zahlazení stop krádeže a nekalých obchodů.

J. Majzlík 24.1.2023 8:34

Pokud je občan po dobu 25ti až 26ti hodin denně vystaven nepřetržitému a jednostrannému toku informací, rozhořčených komentářů, podšálků(?), analýz a rozhovorů s prověřenými celebritami, může ve své slabé chvilce podlehnout pokušení vyjádřit svůj někdy objektivní, jindy zaujatý, úplně rozvračečský názor na dosud dostupných fórech. Člověk je už takový, potřebuje to ze sebe dostat. Léčba vnitřního přetlaku metodou hučení do vrby byla s úspěchem používána již v době panování krále Midase. Na prknech Večerního Brna bylo toto téma nezapomenutelně ztvárněno v roce 1967. A již následujícího roku byla dopsána další dějství tohoto (zdánlivě komediálního) dramatu.

K. Nový 24.1.2023 0:12

Cenzura, jako vyšitá...