Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

AYAAN HIRSI ALI: “Špatné svědomí Evropy”, aneb o hře na neporozuměnou

Lídři EU úmyslně odmítají porozumět problémům spojeným s imigrací muslimů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FN

Za postupnou likvidaci evropské civilizace nedávejme vinu výhradně neschopným politikům a do multikulturního hávu zahaleným novinářů, neziskovkám nebo dezorientovaným vysokým školám. Mohou za to především sami občané, kteří volí své politiky a politické programy. Pohodlnost, lenost, přežranost, nezodpovědnost za vlastní život, degenerace vztahů, rozpad rodiny, touha po zábavě a ztráta životních cílů, to je červený koberec po kterém přicházejí dobyvatelé.

0 0
možnosti
PP

P10e89p47a 52P57e27p87a34x

16. 3. 2021 9:16

Souhlas, sám nechápu co se to s těmi 'bělochy' děje, kde je jejich pud sebezáchovy.

0 0
možnosti
JK

J43i29ř79í 35K25o56u98k

16. 3. 2021 8:43

Špatné svědomí by neměla mít jen Evropa, ale i naši novináři. Datum 15. března už je jako za komunistů 21. srpen určen k zapojení. Například irozhlas.cz ho vůbec nezmiňuje, idnes.cz jen jeden článek, ukrytý v mnoha dalších, že německý velvyslanec se omlouvá s kytici a chvali že se takto dělá omluva. Aktuálně.cz v článku s nadpisem, Němci nadsene vitali s trošku škodolibě pokračují, tajné služby utíkali, ovšem podle Aktuálně, geniálně... Lidovky, dokonce ct24 a mnoho jiných, ani toto datum nezminuji, Eurozpravy.cz šli ještě dál, dávají za vinu Čechům, že se s okupaci nevyrovnali!!! ostatně i Neviditelný pes se k okupaci stal rovněž neviditelný a nezmiňuje ho... Tak nevim, jsem i já špatny?

0 0
možnosti
Foto

Těžko říci, zda jste dobrý nebo špatný. Co je ale jisté, že vám chodí hlavou předminulé nebezpečí a článek je o současném.

0 0
možnosti
Foto

Přetvoření světa, změna hlavního politického systému, ovládnutí lidstva a jeho myšlení. Vymývání mozků - to je cíl dnešních Davosanů.

0 0
možnosti
KK

Ve Skotsku byl schválen zákon, umožňující trestat politicky nekorektní výroky pronesené v soukromí domova. Prosadil ho ministr spravedlnosti pákistánského původu Humza Yousaf.

Zdroj: https://www.scotsman.com/

Tohle bylo naposled za Protektorátu. Vtipy byly nebezpečné i doma.

0 0
možnosti
JP

...ten urcite nebude z klanu McIntosh :-), nema spravnou barvu... kiltu.

Toto neni rasisticka poznamka, tady je rec o modnych barvach ;-)

0 0
možnosti

Otázka má vždy postavena tak: Jak to s námi politikové DOOPRAVDU MYSLÍ!? Zdař Bůh!

0 0
možnosti
JP

Kruta pravda zni: hoď to do urny, zaplať Dane a drź hubu !! Nebo ste chtel slyśet neck jineho ??;-)

0 0
možnosti
RV

V Evropě vítězí strany, které mají pro migranty pochopení - aktuálně němečtí zelení a i jejich partner ve frakci v EU parlamentu - naši piráti - posiluje. Takže se máme na co těšit.:-)

0 0
možnosti
VC

No právě. Ještě před rokem jsem si říkal. Ještě že neblbneme se Zelenorudochama jako Němci. A hele oni mají Piráti se stafáží STAN kolem 30 procent preferencí a "demokratická opozice" nebojuje proti "novokomoušům" (v uvozovkách protože přesněji jde o neomarxisty) ale jen proti Babišovi.

Jinými slovy demokratická opozice přinesla papalášství, aroganci mocných a rozkrádání, přinesla ANO a Babiše a teď "neokomunismus" - správněji progresivistické Piráty, kdyby mne někdo bral za slovo

0 0
možnosti
LT

L 35T29u11r80e55k

16. 3. 2021 2:46

Teda myšleny čistě hudební

0 0
možnosti
LT

L 90T11u18r87e75k

16. 3. 2021 2:45

Kde to prohocha berete? Jsem už hodně zastydlý bítlsák, věnoval jsem se snad účinnějším věcem, ale i dál bych si rozšiřoval obzory...

0 0
možnosti
JM

Je mi 60+.

Zažíl jsem "útlak bolševiků" (jako elektrikář v JZD), fronty na pomeranče a banány. Zvonil jsem klíči u pardubického divadla a zažil ten nádherný pocit naděje, že už konečně BUDE LÍP!!!

Ale nezávidím mládí našim dětem a vnukům (samozřejmě i vnučkám), když vidím do jakých s....k se to tady řítí.

Kovid je jen třešnička na dortu.

0 0
možnosti
RL

Kovid je úplně normální chřipka. Ale jak je dnes zvykem, dělá se z ní z určitých důvodů něco úplně jiného, za hlasitého potlesku užitečných idiotů s kovidem na mozku, v rámci záchrany VŠECH životů. Stejně jako se dělá ze stejných důvodů něco úplně jiného z muslimské nelegální imigrace za potlesku prakticky úplně stejných užitečných idiotů, kteří ovšem v tomto případě kupodivu záchranou VŠECH životů kupodivu najednou neoperují, prý to není třeba. ;-€

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz