Diskuse
AYAAN HIRSI ALI: “Špatné svědomí Evropy”, aneb o hře na neporozuměnou
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
K26a68r29e12l 29K64o79c78o59u22r57e58k
Základní problém analogie s Židy prchajícími z nacistického Německa je tento:
Současný stav spíš odpovídá hypotetické situaci, kdy by se v Německu nacisté pohádali a začali by se masově vyvražďovat navzájem (ne že by se i ve skutečnosti nevyvražďovali, ale byla to záležitost úzké vrstvy jejich předáků).
Takže by na západ začaly utíkat milióny nacistů. Ti by se navíc nadále k nacismu hlásili a v zemích kam utekli, by kvůli tomu působili četné problémy. Kolik lidí by tenkrát říkalo: "Chudáci nacisti, vždyť jim v jejich zemi hrozí smrt..."
H97a24n47a 13D30o80s27t20á73l52o23v38á
Je čím dál složitější a těžší se ozvat a říct, že král je nahý.
J50a58n 22D36a56v97i51d
Cenzura bují na webech, jak houby po dešti. Král je sice nahý, ale na ohambí má možná "feigenblatt" (Adam a Eva v Ráji a had), aby nepohršoval morál cenzora. Takový fór na "morál".
Eničtí spoluobčané mastí u ohně mariáš. Mezi hráči sedí Eržiky a Aranky. Forhont najednou zařve na zadáka: "István, nemakal na ten kund, nejde o ten morál, ale karta lepí!".
Asi budu zase OUT, abych mohl se veselit v diskusích, zase změním IP adresu. Nebo si budu muset připnout "feigenblatt" na kušnu.
A54. 25R60e44n22j69a74s68c95u
Tak mě Lidovky zablokovaly celkem neviný komentář, kde jsem srovnával šest let na tvrdo za nenávistný příspěvek napsaný ve vzteku vs dva roky na tvrdo za kulturní obohacení nezletilé školačky pozvaným hostem, který sem přeběhl z NSR. Že po třiceti letech zase zažiju takové déja Vu mě ani ve snu nenapadlo. Zažít dvě totality během jednoho života je docela vopruz. Ať žijou sluníčka, asi půjdu najít nějaká mávátka, přeci jen se květen blíží.
P97r68o36k34o29p 77M61i96l27a78n
Docela by mne zajímalo, jak vypadá ten blb nebo blbka na Lidovkách, ale tají to.
Nedávno mne na den banoval/a za to, že jsem Meghaniny žvásty prohlásil za ukázku černošských komplexů.
J66a27n 80J85o19s13e39f 77Š53t16i37k33a
Máme mít (údajně) černé svědomí jako bývalí kolonizátoři.Ptám se,kolik bylo těch kolonizátorských států a kolik států nikdy žádné kolonie nemělo? Právě naopak,celá staletí se nejen naši předci museli bránit výpadům nenávistných islámských hrdlořezů.Mám dojem,že po více než šesti stoletích po Kristu se jeden dle historicky prokázaných pramenů lupič,vrah a pedofil, rozhodl pro své souvěrce kteří boha neměli,vytvořit vlastní náboženství a chtěl se inspirovat z Bible. Jenže nepochopil křesťanské "kdo do tebe kamenem,ty po něm chlebem" ,ale pochopil to, jako jemu a jeho souvěrcům vlastní - kdo tobě chlebem,ty jemu kamenem.Jinými slovy - ber si všechno co ti dají a pak své hostitele zabij.Bůh tě za to ještě odmění v ráji "zástupem pannen".
P80r18o66k41o96p 63M12i76l37a60n
Kolonie byly velmi přirozená věc. Pokud někde nejsou technicky, organizačně a vojensky na výši, nelze se divit kolonizaci takového území. Dost často to těm územím i prospělo, viz bývalé britské kolonie, často nejvyspělejší země světa. A i ty méně úspěšné si něco odnesly, třeba soudní a správní systém.
J83a28r51o47m28í93r 59F88r60i94d57r88i79c69h
Imigrant je legální - a ten slušně a dle zákona POŽÁDÁ zemi, do které chce..
Nelegální vtrhne jak barbar..
K68a16r56e14l 44K26ř68i40v72a27n
Barbary nebarbarská země vždy střílela už na hranicích.
J59a68n 91V31i24n59t29r
Od těch, kteří to tady skutečně řídí, o žádné neporozumnění nejde. Oni chtějí zcela záměrně zničit naši civilizaci. Jen lze těžko uhodnout proč.
J88i27ř81í 98S39e47d89l19á78ř
Není to složité, zjistit proč. Lidí je jak 5r4č3k.
V87l91a21d79i43m10í47r 96C34h49r58a67s60t68i30n21a
U nás hrají hru na neporozuměnou Piráti, tito lídři páté kolony. Kdo je volí nemůže to myslet s touto zemí poctivě.
B25o47h34u55s33l56a59v 38R26a21m70e67š
Lord Sinclair mne upřímně pobavil. To není zas tak málo v tomto jinak značně nezábavném světě.
J80i64ř91í 68Š30a96m70á97n47e68k
Jojo - ale byla flagrantně porušena jeho lidská práva, mezi něž nepopiratelně patří žít v zemi podle vlastní volby a pobírat tam sociální dávky.
Pravda, tehdy nebyly neziskovky beroucí nájezdníky pod svá ochranná křídla a domorodí obyvatelé měli zdravý rozum a neváhali jej použít. Nebyli holt dost civilizovaní a neznajíce nectili základní hodnoty EU.
V41l46a82d92i61m60í11r 90P95o70v50o19l12n95ý
Tak tohle je nejlepší analýza, kterou jsem na toto téma četl. Nezabývá se jedním projevem problému, ale posuzuje ho jako celek. A v podstatě všechno vysvětluje - skvělé.
J14a93r57o78m40í79r 40F18r36i86d23r68i61c95h
Připojuji se, skvělý rozbor. Jen je třeba STÁTNÍKY do vedení Západu, tedy Ameriky a Evropy.. Ale OPRAVDOVÉ STÁTNÍKY..
P55a62v21e88l 31K18o89p46á23č24e57k
A proč "politici" zapomínají na nejjednodušší řešení, které se nabízí? Nepomůže jednání po dobrém? Tak se tedy povolají armady a bude se střílet, dokud se proudy špinavců a hrdlořezů neotočí zpět...
K10a42r25e65l 70K60ř79i87v73a22n
To by se muselo nejdřív střílet do EU-komise a do celé bruselské verbeže. Následně do všech multikulturních neziskovek, do vítačů, a jiných bllbů.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz