Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

fox

25. 8. 2008 15:03
Sovětský generál a 21. srpen

ČLÁNEK SE MI LÍBIL,JEŠTĚ VÍC VŠAK CELÁ DISKUZE K NĚMU-DÍKY!

0 0
možnosti

Dan

22. 8. 2008 23:31
Hvížďalo, Hvížďalo

Ježišmarjá Hvížďalo, přece nešlo o to mu něco dokázat, ale zachytit jeho názor (tehdejší a současnej)........ ty jsi teda novinář.....

0 0
možnosti

Jurajda

22. 8. 2008 21:14
Já se divím že se s tím dementem vůbec bavil!

A to rozstřílené muzeum bylo proto že se celé Václavské náměstí plné lidí posmívalo a chechtalo sem tam někdo pískal,ruskému důstojníkovi který pravil:Soudruzi když jsme se tu sešli tak uděláme mítink na podporu vojsk která přišla porazit kontrarevoluci!!!Vždyť jsem stál u Václava!

0 0
možnosti

stardust

22. 8. 2008 19:54
Přes 60 let bez světového konfliktu, jak dlouho ještě?

Nezdá se vám, že kotel už nebuble ale přímo poskakuje? Já to tipuju do 5 let...;-(

0 0
možnosti

Snowy White

22. 8. 2008 20:21
To už tvrdil Schweik

Válka bude, vic vám neřeknu ;-D

0 0
možnosti

Magor Milda, Mgr. etc.

22. 8. 2008 19:28
Ten generál představuje v Rusku pouze minoritu, ale velmi vlivnou

bábuška na trhu mu jistě věří, vždyť ten geroj přemohl Gitlera! Kdyby nebyl skalním bolševikem, nikdy by se nestal generálem, generálem se stane pouze příslušník nomenklatury. Moc generálů je závislá na moci státu, proto se všichni tak snaží, ruský imperialismus udržet a rozbudovat. Dnes je Rusko samo už rozděleno, nomenklatura už ovládá veškeré národní bohatství, takže je nutné, hledat nové zdroje. Začíná ovládnutí ruského okolí, bývalých satelitů a metody zůstávají ty staré. Arijskou lest se naučili naši gerojové od Gitlera, každý útok lze znázornit jako nutnou obranu. Jenomže odrbaný vtip přestává být vtipem a to tito gerontové nedokážou realizovat.

0 0
možnosti

novaz

22. 8. 2008 18:49
Ruští generálové

žili celý život ve lži a ve lži také zemřou. Kdo sledoval televizní rekonstrukci událostí z noci 20. na 21.8., ten jistě nikdy nezapomene na vystoupení ruského generála, přímého účastníka srpnové okupace. Zuřivý bolševik s vážnou tváří prohlásil a jako důkaz tehdejší kontrarevoluce označil skutečnost, že když přijel do Prahy a vystoupil z auta, obklopila ho skupina žen, která mu hrozila poškrábáním. Jako další důkaz kontrarevoluce uvedl, že jednomu z ruských důstojníků někdo odřízl z ramene koženou tašku s mapami a mapy jsou přece tajný vojenský materiál. Kontrarevoluce podle toho starého chudáka se na kontrarevoluci u nás již dlouho připravovala, neboť není možné tak rychle odstranit ve městech cedule s názvy ulic a náměstí a otočit směrovky a ukazatele opačnými směry. Prý se s čistým svědomím může podívat každému Čechovi do očí, neboť vstupem Rudé armády do Československa zabránili třetí světové válce. Když toto člověk slyší, neví má-li se smát, nebo brečet. Je bezpodmínečně nutné zbavit se za každou cenu energetické závislosti na Rusku, nenechat bez povšimnutí rejdit na našem území tajné ruské agenty a velice dbát na to, aby se k moci nedostal puchejř Jyřyk, který společně s bolševikem Zaorálkem znovu by nás rádi viděli ve smrtícím objetí ruského medvěda.

0 0
možnosti

Ondras

22. 8. 2008 18:41
Jako v koze

Nijak mě to nepřekvapuje (i v souvislosti s Gruzií). Proto mi nevadí Rusové - docela milí a velmi přátelští a pohostinní lidé, ale nesnáším Rusáky - velmocensky nenažrané moskalské tlamy, ve kterých je "dočasnost ztracených gubernií" jako v koze. Vlivem státní propagandy se pak bohužel většina zmíněných Rusů snadno opět mění v Rusáky.

Za Gorbiho a Jelcina se v tomto ohledu jakoby blýsklo na lepší časy, ale teď už je zas masový vrah Stalin "tatíček", jenž vyhrál II.WW a prostě jednička... Mimochodem, také velká zásluha právě kágébáka Putina. Tak co se divíme.

0 0
možnosti

liberal shark

22. 8. 2008 21:01
Re: Jako v koze

přesně R^

0 0
možnosti

richard

22. 8. 2008 18:14
Stará okupantská opice

lže, OK, zas to tak neprožívejme, stojí už nad hrobem, nekopejme do něj.

Leč podívejme se na srpen 2008:přepadení Gruzie, jaderné výhrůžky Česku a Polsku, v ničem se Rusové nepoučili, jsou stále stejní, stále stejná politika i stále stejné lži, stále stejní bratři z krve Kainovy, synové Lucifera.

0 0
možnosti

historik amatér

22. 8. 2008 18:32
Re: Stará okupantská opice / Poláci a Hitler - Pakt o neútočení z roku 1934

Hitlerovým druhým tahem byl pakt o neútočení s Polskem z ledna 1934.

Antimarxistická kampaň, která byla základem nacistické volební propagandy, se přeměnila v antiboševické křižácké tažení.

Možnost, že by se Polsko file://posko/ mohlo stát partnrem v takovém tažení, zůstala otevřená až do roku 1939 (Hitler záměrně nechal tuto otázku otevřenou).

Otevřená otázka - zda se má Posko stát partnerem v antibolševickém tažení, nebo zda by mělo být zničeno třeby i s dělením s Rusy  -  jako předkrm před invazí do Sovětského svazu. 

PS  Mnichovská dohoda  -  zločin proti Evropě. Hitler získal v roce 1938 bez komplikací zbraně a munici z ČSR( tehdy  to bylo 25 % světového obchodu).

0 0
možnosti

JaS

22. 8. 2008 17:32
Ten blbý generál

je klasický vygumovaný mozek, tak jako většina Rusů. Jejich normální argument by, že "když to píše Pravda, tak to přece je pravda!" Je třeba jen obdivovat KGB (a všechna její jiná jména), jak se jí podařilo zblbnout tolik lidí, jak se jí podařilo, aby lidi milovali svého vraha.

0 0
možnosti

Schumacher

22. 8. 2008 15:34
Že někoho nenapadlo ty negramotné mameluky poslat k americké ambasádě.

Když se ptali, kdě amerikáncy.   Že tohle je jejich velitelské stanoviště začínající imperialistické invaze.  Pokud by ambasádu vzali útokem, byl by z toho sakra mazec.....

0 0
možnosti

Ladislav N.

22. 8. 2008 15:48
Re: Že někoho nenapadlo ty negramotné mameluky poslat k americké ambasádě.

Víte dobře, že nebyl.... :-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz