20.10.2021 | Svátek má Vendelín


WORKSHOP: Doutnající autoři, nažhavte se!

19.9.2007 8:00

logo knihaTOPlistMožná už jste zaslechli, že se chystá na 2. 10. - 6. 10. 2007 týden knihoven, v Městské knihovně v Praze, zaměřený na literaturu science fiction a fantasy. Neslyšeli? Tak už to víte!

Co přesně vás čeká? Během celého týdne bude probíhat bezpočet zajímavých akcí na jednotlivých pobočkách a všechno vyvrcholí 6. 10. 2007 malým conem CONiášem v Ústřední knihovně na Mariánském náměstí.

V rámci tohoto programu jsme pro vás na Smíchovské pobočce (nám. 14. října 83, Praha 5) v pátek 5.10. od 17:00 do 19:00 připravili další z literárních workshopů.

Oblíbené workshopy na živo se konají celkem již pravidelně na každém větším conu. Spočívají v tom, že účastníci workshopu si vzájemně kritizují svá díla za vydatného přispění lektorů a snaží se získané poznatky uplatnit ve svých dalších povídkách, aby jim při příštím workshopu bylo vytýkáno méně chyb a aby lépe uspěli v nějaké literární soutěži. Akce je přístupná široké veřejnosti – tedy všem zájemcům.

Abychom se na vás mohli lépe připravit, povídky posílejte buď na email lincm@mlp.cz nebo je můžete zanechat přímo u nás na pobočce u informací. S sebou si pak přivezte několik výtisků, zvlášť pokud nedáte vědět předem.

Jak na emailu lincm@mlp.cz, tak osobně u nás, se mohou hlásit i ti, kteří by chtěli povídky hodnotit (přestože sami svou povídku mít nebudou), aby mohli dostat texty předem.

Těšme se na vás, milí budoucí „bestsellerové“!

Míla Linc


Najděte svou vnitřní krásu: Otestujte nutrikosmetiku od Manufaktury
Najděte svou vnitřní krásu: Otestujte nutrikosmetiku od Manufaktury

Podpořte krásný vzhled své pleti a pokožky nejen zvenku, ale také zevnitř. Objevte nutrikosmetiku značky Manufaktura. Hledáme 30 uživatelů, kteří s...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...