25.6.2022 | Svátek má Ivan


WEB: Pojď se Sardenem dobýt Facebook

9.4.2010 9:05

Sarden Facebook logoTOPlistTi, z vás, kteří používají sociální síť Facebook jistě zaznamenali, že náš/váš web sci-fi rubrika Neviditelného psa Sarden, na něm má svou (nejenom) propagační stránku, která nyní čítá již více jak stovku členů.

Že o tom nevíte a nebo že dokonce ani nejste na Facebooku? To je ale velká chyba! Kvůli tomu denně přicházíte o zprávy z předních linií, nemáte možnost poznat z blízka naše redaktory, kteří pro vaše oči vybírají ty nejlepší knížky a nebo si dokonce nemůžete s redaktorem popovídat o daném titulu a zeptat se ho, proč jej hodnotil tak a tak.

Že by jste, to chtěli napravit, říkáte? Pak není nic jednoduššího. Pokud nejste na Facebooku, stačí se na něm bezplatně zaregistrovat a přidat se do naší skupiny. V případě že na něm jste, pouze si najdete Sardenem vstoupíte do skupiny a všechny výhody se vám zpřístupní. A pozor – každý 50. člověk (začínáme 150. v pořadí až do odvolání), který se k nám přidá, získá jako odměnu nějakou pěknou knížku.

Proto neváhej ani chvíli, milý čtenáři, a pojď se Sardenem dobýt Facebook.

Martin Stručovský a Jan Pechanec


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...