1.12.2020 | Svátek má Iva


WEB: Nové stránky nakladatelství Fantom Print

20.11.2010

Tento text naleznete i na www.sarden.cz, kde můžete bez registrace diskutovat a využívat mnoha dalších výhod.TOPlist

Nakladatelství Fantom Print se jako jedno z mála specializuje pouze na vydávání fantastiky. Před Vánoci nadělilo svým čtenářům dárek v nové podobě svých stránek. Vizuálně se může zdát, že se příliš nezměnilo, ale opak je pravdou. Předejme však slovo přímo nakladateli:

Tak se nám konečně povedlo zprovoznit "nové" stránky. I když i na prvý pohled jsou vidět změny, to nejdůležitější je schováno pod povrchem. Nový redakční systém nám teď umožňuje spoustu věcí, které zvýší uživatelský komfort nám i vám. Určitě vás tedy potěší, že nyní máme možnost ke každé knize vložit ukázku ve formátu .pdf. U novinek by to od teď mělo být automaticky a zároveň se budeme snažit ukázky doplnit i ke dříve vydaným knihám. Někteří z vás už měli možnost se také seznámit s úplně novým systémem nákupu, který je v podstatě stejný jako u profesionálních eshopů. Tak mimo jiné přibyla možnost platby převodem nebo osobního odběru v některém z našich knihkupectví v Ostravě, v Brně nebo v Praze. A na co bychom rádi závěrem upozornili je možnost registrace na tomto webu, protože připravujeme rozesílání informačních mailů o nově vydaných knihách, případně i o slevových akcích nebo třeba autogramiádách. Takže registrovaní uživatelé budou mít okamžitě aktuální informace k dispozici.

Věříme, že se vám nový web bude líbit a že nám zachováte přízeň i nadále :-)

Váš FANTOM Print

Redakce


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...