27.11.2020 | Svátek má Xenie


VYŠLO: Vyšlé knihy od 22. ledna do 4. února 2011

4.2.2011

TOPlistkomiks

Aargh! 10
Baranko, Igor - Prokůpek, Tomáš - Šlajch, Václav - …

Nakladatel: Analphabet Books
Překlad: Michal Jareš, Patrycje Twardowska, Yvona Vašíčková
Obálka: Mawil
Redakce: Tomáš Prokůpek, Tomáš Kučerovský
Rok vydání: 2010
Počet stran: 128
Rozměr: 210 x 295
Provedení: paperback

Komiksový sborník Aargh! je tentokrát zaměřen na německou scénu, a tak vedle rozsáhlého textu o historii tamního komiksu na čtenáře čekají nové příběhy osvědčených autorů Mawila a Moki, ale také Anke Feuchtenbergerowe, Flixe a Ulli Lust.
Současnou českou a slovenskou scénu zastupují komiksy Dana Černého, Lucie Lomové, Dana Mihálika, Václava Šlajcha nebo Vladimíra Tučapského, publicistika si všímá například poválečné seriálové tvorby Ondřeje Sekory nebo díla Miroslava Schönberga, a to včetně zcela neznámých a nikdy nepublikovaných projektů ze 70. a 80. let.
Jako bonus nabízí desátý Aargh! čtenářům na vybranou ze dvou verzí obálky - jednu vytvořil Mawil, druhou Václav Šlajch.

Cena: 175.00 Kč


komiks

Alenka v říši divů
/Alice in Wonderland/
Carroll, Lewis - Helfand, Lewis - Nagulakonda, Rajesh

Nakladatel: Grada Publishing
Překlad: Jakub Roček
Obálka: Rajesh Nagulakonda
Redakce: Šárka Kociánová
Rok vydání: 2010
Počet stran: 72
Rozměr: 150 x 240
Provedení: paperback

Světoznámý a oblíbený příběh Lewise Carrolla přinášíme v komiksovém zpracování nejen dětským čtenářům od 7 let. Vydejte se v Alenčiných stopách na fantastickou cestu, na niž nikdy nezapomenete.
Alenka je obyčejná zvídavá holčička s velkou představivostí, která touží po dobrodružství. Vlastně - byla obyčejnou holčičkou, dokud se neocitla na místě, jež má do obyčejnosti opravdu daleko.
Poté, co následuje Bílého Králíka a pustí se za ním králičí norou, vstoupí malá Alenka do kouzelného světa ovládáného zlou Královnou. Je to svět, v němž se může stát skutečně cokoliv, svět plný mluvících Houseňáků, štěňat velkých jako dům, kde rovněž naleznete Kočku Šklíbu, která se umí zjevovat i mizet v okamžení. Jsou tyto úžasné postavy skutečné? A pokud ano, jak se dostane Alenka zpátky domů?

Cena: 149.00 Kč

Dalších 30 titulů...

Daemon


SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček 12 skvělých pudingů Dr. Oetker
SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček 12 skvělých pudingů Dr. Oetker

Kdo by neměl rád puding? Chutná skvěle samostatně, se šlehačkou a čerstvým ovocem, ale i jako náplň do dortů. Navíc je přirozeně bezlepkový. Nyní...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...