6.10.2022 | Svátek má Hanuš


VYNÁLEZY: Time Freezer

3.8.2007 0:10

TOPlistFirma METAL&ALL Vám nabízí své oblíbené TIME FREEZERy v široké škále použití:

A) Ve stravování: Jako klasické ledničky, chladničky a mrazničky nebo spíše jako termosky. V jakém stavu se porce do komůrky TF vloží, v takovém se i vynoří. Zelenina čerstvá, zmrzlina mražená, z kávy se kouří.

B) Při ochraně historických památek a v archivnictví prostým konzervováním času.

C) Jako úschovnu miláčků: Odjíždíte na dovolenou a tu se objeví klasická otázka - co s kytičkami, rybičkami, kočičkou, pejskem, babičkou? Uložte je do našeho TIME FREEZERu! Po návratu z dovolené vás přivítá sytá zeleň květeny (bez zalévání), veselé rybičky, ani kočička, pejsek ni babička netrpěli samotou (bez krmení!).

D) A nyní přicházíme s novým vybavením, na které čekají Vaše čekárny! Jste lékař, který má v době epidemie plnou čekárnu? Hostinský v polední špičce? Provozujete autobusové nebo železniční nádraží či snad letiště?
Všude, kde musejí lidé čekat, se mohou uložit do TIME FREEZERů firmy METAL&ALL! Za mírný poplatek se v mžiku dočkají kýženého spoje či zubařského zákroku. I minutka je za vteřinku!

E) A jednou zavedeme svoje TIME FREEZERy i do dopravy. Jen co vyřešíme problémy s výkonem.*

Time Freezer


* Z povahy věci (viz příručku "Časoprostorové singularity moderované supergravitací při fázorovém posunu uzavřených a otevřených světloploch) plyne, že pro litrovou komůrku TF stačí elektrický příkon 10 kW, pro desetilitrovou stokrát větší, tedy 1 MW, pro stolitrovou (minimum pro osobnostní použití) je to opět stokrát více, tedy 100 MW. Čekárna pro deset osob vybavená deseti TF musí být tedy vybavena příkonem 1 gigawatu, což pro použití v mobilních zařízeních činí zatím jisté potíže.


Firma METAL&ALL Vám nabízí další své produkty:
INSTANTNÍ VODA - ve vývoji

ČĎ BRZDA - výtah z díry

EXTRA SPACE - turistika bez námahy

NEJDELŠÍ CESTA V HISTORII LIDSTVA - Kolem Galaxie a zase zpátky

Nabídka firmy METAL&ALL vznikla již v roce 1997,
poprvé jste si ji mohli přečíst na Neviditelném psu na Vánoce 2001,
vyslechnout si ji bylo možno na Trpasliconu 2004, ze kterého pochází i dokumentární fotografiePřijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...