6.10.2022 | Svátek má Hanuš


VYNÁLEZY: Nejdelší cesta v historii lidstva

20.7.2007

Mezi produkty firmy METAL&ALL patří i organizování netradičních zájezdů. Vydejte se s námi na epochální cestu kolem Galaxie.

Velký krok pro lidstvo - pro Vás jen jedodenní výlet!

Nejdříve krátce zamíříme ke galaktickému severu. Po vyvedení mimo rovinu Galaxie zapneme naše hyperspaciální YANEKOVY MOTORY*. Jedná se o jejich první komerční využití, přesto zaručujeme 100% bezpečnost!

Nezapomenutelný pohled na naši matičku Mléčnou dráhu zvenčí z mezigalaktického prostoru Vám zajistí virtuální dekódovací okna systému ŠAMAN**.

Start i přistání jsou pod dohledem notáře, který ověřuje i údaje černé skříňky. Každý cestující obdrží

certifikát o vykonání cirkumgalaktické cesty.

Návrat od jižní strany Galaxie probíhá podle standardního TATTOVA ZPOMALOVACÍHO PROTOKOLU***.

Během cesty o Vás budou pečovat naši stateční piloti a milé hostesky. V ceně letenky je i občerstvení a láhev šampaňského při dosažení severního a jižního galaktického pólu a rovněž i při překročení galaktického rovníku v nejzazším bodu.


* YANEKOVY MOTORY ohýbají prostor, proto není nutno dosáhnout nebo překročit rychlost světla.

** Bez systému ŠAMAN tím pádem okny vidíme celou Galaxii sice zvenčí, ale kolem sebe. Systém ŠAMAN generuje takový obraz Galaxie, který byste viděli, pokud by nebyly zapnuty YANEKOVY MOTORY. Realistické!

*** Při prvním letu nebyl ještě zaveden TATTŮV ZPOMALOVACÍ PROTOKOL . Celý zájezd zakoupili milující potomci svým starším bohatým příbuzným z penzionu ZAHRADA MILOSTI, který provozuje společnost HADES. Bez použití TZP se stalo, že stařenky přistály dříve, než odstartovaly. Jejich ke startu se chystající entity se svých budoucích jsoucen zevrubně vyptaly, jaké že to bylo a pak usoudily, že se to pro jejich věk už nehodí (toho šampaňského! - ale to nemusíte vypít všechno!!!). V družném hovoru pak spolu všechny odešly zpět do ZAHRADY MILOSTI. Soudní spor s milujícími příbuznými jsme ovšem vyhráli. Soud rozhodl, že svou lásku mohou dědicové rozdávat dvakrát.

Firma METAL&ALL Vám nabízí další své produkty:

Nabídka firmy METAL&ALL vznikla již v roce 1997, poprvé jste si ji mohli přečíst na Neviditelném psu na Vánoce 2001, vyslechnout si ji bylo možno na Trpasliconu 2004, ze kterého pochází i dokumentární fotografie.Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...