27.10.2021 | Svátek má Šarlota, Zoja, Zoe


TV: Podzim na anime plus

21.9.2006

 

Stručná anotace nových seriálů na programu anime plus. Docela mě naštvalo, že tv programy uvádějí ještě předešlé seriály a tím pádem je moje oblíbená série Read or die už asi u šestého dílu a já první díly zmeškala. Patrně to budou opakovat, ale stejně je to šlendrián.

V tuto dobu začíná kanál anime plus vysílat několik nových seriálů. Seznamme se s nimi tedy stručně:

 • Read or die - TV seriálRead or die
  Moje oblíbená. Spisovatelka, mající autorský blok, mezitím pracuje jako agentka britské státní knihovny: vyšetřuje záhady a shání vzácné tisky. Doprovázejí ji tři dívky zvané "papírové sestry" které dokáží listy papíru během okamžiku rozsekat ocelovou stěnu či papíru vytvořit homunkula.
 • Spirála
  Zatím detektivka, později patrně sci-fi. Hlavní hrdina pátrá spolu s novinářkou školního časopisu po svém zmizelém starším bratrovi. Naráží na záhadnou skupinu Blade children. V posledním díle mu zapnula dívenka s růžovým batůžkem, vypadající na třináct, kolem krku časovanou bombu. Jeho společnice má od ní klíč, ale pronásledují ji další členové Blade children.
 • Arc the Lad
  Uváděno jako fantasy, horror i sci-fi. Dobrodružství lovce odměn Elka, který vládne silou ohně, a jedné z honěných obětí. Postupně se spolu zaplétají do nebezpečných situací a do intrik okolí.
 • Humanoid Kikaider
  Geniální konstruktér vytvoří superrobota, který dělá bodyguarda jeho synovi a dceři.
 • Hakaima Sadamitsu
  Hakaima Sadamitsu, ve škole známy delikvent, pod motocyklistickou maskou zachraňuje Zemi před invazí.
 • Cubix
  Další dobrodružství s roboty.

PS. Nenechte se zmást tím, že televizní programy (MF Dnes, internetový 365 sms neboli tvp.cz) uvádí ještě předešlé seriály. Výše uvedené seriály již běží - viz www.upc.cz.

Jarka Pavlíková


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...