2.12.2020 | Svátek má Blanka


SOUTĚŽ: Výsledky soutěže o komiks Kick-Ass

9.5.2010 12:05

Crew Sarden
logoTOPlistMarka Millara je českým čtenářům zbytečné představovat. Během existence naší republiky mu u nás stačily vyjít komiksy Mrtvý nebo živý a první dva díly znovuobnovených Avengers pod názvem Ultimates. Díky péči nakladatelství Crew si v současnosti můžete přečíst další mistrův kousek s ryze poetickým názvem Kick-Ass. Komiks, o který jsme do včerejška soutěžili. Soutěže se zúčastnilo celkem 11 hlasujících, z nichž jsme uznali deset odpovědí jako správných.

Otázky a odpovědi:

 1. Víte, co vlastně v českém překladu znamená "kick-ass"?
  Nakopat prdel. Nakopat zadek. Případně i Nakopávač sedinky.
 2. Mark Millar také setřel prach ze Supermana. Rádi bychom od vás slyšeli, v jakém komiksu se tak stalo a v jaké zemi se příběh odehrává?
  Red son/Rudý syn; Rusko/Sovětský svaz.
 3. Kick-Ass Nářez Crew Millar RomitaPodle tohoto komiksu byl natočen i film. Zajímalo by nás, kdo je jeho režisérem. A když jsme u toho – víte, jakou fantasy podívanou natočil tento muž před třemi lety?
  Matthew Vaughn; Hvězdný prach.
 4. Co spojuje snímky Kick-Ass a Wanted? Napovíme, že se jedná o jistého člověka...
  Samotný scénárista Mark Millar, jehož komiksy Wanted (v českém překladu Mrtvý nebo živý) a Kick-Ass posloužily jako předlohy pro oba dva zmíněné filmy.

Šťastnou vylosovanou výherkyní komiksu se stala paní B. Vodáková. Blahopřejeme. A vy ostatní nesmuťnete, ještě dnes vyhlásíme další soutěž a vzhledem k blížícímu se desetiletému výročí jich bude ještě více.

redakce


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...