18.5.2021 | Svátek má Nataša


SOUTĚŽ: Vyhlášení výherců soutěží o Století páry a Spiknutí 365

14.3.2010 12:05

TOPlistTentokrát jsme si s vyhlášením výsledků soutěže o první dva výtisky projektu Spiknutí 365 australské spisovatelky Gabrielle Lord dali pěkně na čas. Přijměte moji omluvu a jako potvrzení snad bude stačit, že soutěžící o Století páry Petra Schinka tak dlouho čekat nemuseli. Hodnotící soutěž Sardenu, kde byly ve hře Stíny nad Ulldartem neměla žádného účastníka, tudíž ani žádného výherce.

Do soutěže o Spiknutí 365 nám dorazilo 15 odpovědí a všechny byly správné. O Století páry soutěžilo celkem 17 účastníků a taktéž všichni odpověděli správně.

Vrhněme se tedy na správné odpovědi a posléze i na jména šťastných výherců...

Spiknutí 365 Leden Gabrielle LordSpiknutí 365 - Leden a Únor

 1. Jaké je celé jméno hlavního hrdiny románu na pokračování?
  Callum Ormond
 2. Jaké aktivity naplňují volný čas Gabrielle Lord?
  Procházky, meditace, zpívání, práce na zahradě nebo pokec s kamarádkami, rodina, vnoučata, zlatá rybička a udržuje se po tělesné i psychické stránce...
 3. Kdy začala autorka psát?
  Poprvé v jedenácti letech. Profesionálně ve třiceti letech. Každou z těchto odpovědí jsme uznali, neboť i na stránkách www.spiknuti-365.cz lze obě najít.
 4. Pokud jste správně uvedli jméno ústředního hrdiny, pak pro vás nebude problém odpovědět na otázky: Kolik je mu let? Jak se jmenuje jeho sourozenec?
  15 let, sestra Gábi

Století páry Petr SchinkStoletí páry

 1. Jak se jmenuje první Schinkova kniha a u jakého nakladatele vyšla?
  Špinavá práce; Wolf publishing
 2. Fastynger van Hauten - hrdina Století páry se čtenářům poprvé představila v jistém příběhu. Jak se onen příběh jmenoval, v jakém časopise vyšel a v jakém to bylo roce?

  Rozhraní; Ikarie, 2005
 3. A otázka z dějepisu - víte jaké století je označováno za století páry? A kdo je vynálezcem parního stroje?
  19. stol.; James Watt
 4. Co je to vlastně steampunk?
  Žánr sci-fi zaměřený na technologii a páru (anglicky steam), přesněji řečeno popisuje společnost a technologie založené na páře jako hlavnímu zdroji energie, která charakterizuje technologie, tvořící kulisy děl tohoto žánru.

And the winners are...

Šťastnou výherkyní prvních dvou výtisků projektu Spiknutí 365 s podtituly Leden a Únor se stala paní R. Novotná. Povídkovou sbírku Století páry pak losování přisoudilo panu M. Pešičkovi. Vítězům blahopřejeme a těšíme se, že i nadále budete soutěžit se Sardenem o ceny. Již brzy se těšte na šestý díl Stopařova průvodce...

Jan Pechanec


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...