16.5.2021 | Svátek má Přemysl


SOUTĚŽ: Soutěž o Kick-Ass

30.4.2010 9:05

Crew Sarden logoTOPlistMarka Millara je českým čtenářům zbytečné představovat. Během existence naší republiky mu u nás stačily vyjít komiksy Mrtvý nebo živý a první dva díly znovuobnovených Avengers pod názvem Ultimates. Díky péči nakladatelství Crew si už brzy budeme moct přečíst další mistrův kousek s ryze poetickým názvem Kick-Ass. A protože nejsme žádní lakomci, nabízíme jednomu z vás jeden výtisk tohoto grafického románu, samozřejmě pokud odpovíte na několik zákeřných otázek…

Otázky:

  1. Víte, co vlastně v českém překladu znamená „kick-ass“?
  2. Mark Millar také setřel prach ze Supermana. Rádi bychom od vás slyšeli, v jakém komiksu se tak stalo a v jaké zemi se příběh odehrává?
  3. Kick-Ass Nářez Crew Millar RomitaPodle tohoto komiksu byl natočen i film. Zajímalo by nás, kdo je jeho režisérem. A když jsme u toho – víte, jakou fantasy podívanou natočil tento muž před třemi lety?
  4. Co spojuje snímky Kick-Ass a Wanted? Napovíme, že se jedná o jistého člověka...

Odpovědi posílejte na redakční email sarden@pagiserver.cz a do do předmětu napište: největší superhrdina je guru Pechy. ;-)

Své odpovědi zasílejte do 8. května 2010.

Martin Stručovský


Věděli jste, že můžete ovlivnit riziko vzniku alergie vašeho děťátka?
Věděli jste, že můžete ovlivnit riziko vzniku alergie vašeho děťátka?

Alergie je nemoc dnešní doby. V České republice je až 25 % alergických dětí a tento počet pořád stoupá. Lze nějak vzniku alergie předejít?

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...