26.11.2020 | Svátek má Artur


SOUTĚŽ: Soutěž o Kick-Ass

30.4.2010 9:05

Crew Sarden logoTOPlistMarka Millara je českým čtenářům zbytečné představovat. Během existence naší republiky mu u nás stačily vyjít komiksy Mrtvý nebo živý a první dva díly znovuobnovených Avengers pod názvem Ultimates. Díky péči nakladatelství Crew si už brzy budeme moct přečíst další mistrův kousek s ryze poetickým názvem Kick-Ass. A protože nejsme žádní lakomci, nabízíme jednomu z vás jeden výtisk tohoto grafického románu, samozřejmě pokud odpovíte na několik zákeřných otázek…

Otázky:

  1. Víte, co vlastně v českém překladu znamená „kick-ass“?
  2. Mark Millar také setřel prach ze Supermana. Rádi bychom od vás slyšeli, v jakém komiksu se tak stalo a v jaké zemi se příběh odehrává?
  3. Kick-Ass Nářez Crew Millar RomitaPodle tohoto komiksu byl natočen i film. Zajímalo by nás, kdo je jeho režisérem. A když jsme u toho – víte, jakou fantasy podívanou natočil tento muž před třemi lety?
  4. Co spojuje snímky Kick-Ass a Wanted? Napovíme, že se jedná o jistého člověka...

Odpovědi posílejte na redakční email sarden@pagiserver.cz a do do předmětu napište: největší superhrdina je guru Pechy. ;-)

Své odpovědi zasílejte do 8. května 2010.

Martin Stručovský


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...