25.10.2021 | Svátek má Beáta


SOUTĚŽ: O Zlatého Ysalamirie 2007

10.9.2007 0:05

KoprconTOPlistZlatý Ysalamiri slaví narozeniny Nové naděje

V pořadí již pátý ročník klání psavců bytostně spojeného s listopadovým KoprConem byl vyhlášen už na začátku prázdnin na Festivalu fantazie, ne všichni ale do Chotěboře zavítali, a tak zde je malá rekapitulace:

Téma: Vzhledem k tomu, že letos slavíme 30. výročí uvedení Nové naděje, je i téma letošní soutěže stejné.

Napište tedy příběh, který se odehrává během děje Epizody IV. Téma není nijak výrazně omezeno, v povídce mohou vystupovat i postavy z Nové naděje, inspirovat se můžete i různými scénami z filmu. Pomozte nám rozšířit vesmír Hvězdných válek a poodhalte nám všem děje kterých jsme si ani za těch 30 let nestačili všimnout.

Soutěžní regule: Zúčastnit se může každá původní, česky či slovensky psaná povídka ze světa Star Wars. Rozsah prací je omezen maximální délkou deseti normostran. Všechny přihlášené práce musí být anonymní. Uzávěrka soutěže je stanovena na 15. 10. 2007. Práce bude hodnotit fundovaná porota a to jak z pohledu jejich literární úrovně, tak znalostí faktografie světa STAR WARS. Všechny přihlášené povídky budou bez nároku na honorář zveřejněny ve fanzinu KoprConu a webových stránkách conu.

Povídky do soutěže zasílejte do 15. 10. 2007 na dam@cswu.cz ve formátu doc nebo rtf. Na stejnou adresu směřujte i případné dotazy. (Pokud své práce zašlete dřív, rozhodně se zlobit nebudeme.)

Randalf


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...