18.5.2021 | Svátek má Nataša


SOUTĚŽ: O Stíny nad Ulldartem a Spiknutí 365 - Leden a Únor

7.2.2010 14:05

Fragment čtení radost poučení logo nakladatelstvíTOPlistDnes, po nějaké době, opět vyhlašujeme dvě soutěže. V jedné, o dva výtisky z řady Spiknutí, můžete klasicky odpovídat na několik soutěžních otázek a čekat, jestli vás vylosujeme. Ve druhé se budeme těšit na vaše hodnocení našich recenzí, přičemž vítěze určí celá redakce. Odměnou v tomto případě bude výtisk fantasy románu Stíny nad Ulldartem Markuse Heitze od nakladatelství Fantom Print.

O Spiknutí - Leden a Únor

Fantom Print sci-fi a fantasy nakladatelství logoProjekt Spiknutí australské autorky Gabrielle Lord nám přináší nakladatelství Fragment a jeho výjimečnost spočívá mimo jiné i v tom, že kniha na pokračování vychází každý měsíc v několika státech po celém světě. Primárně se jedná o dobrodružný román pro mládež, ale z osobní zkušenosti musím říct, že jsem se při jeho četbě královsky bavil, přestože jsem již dospělý. Pokud se o tom chcete přesvědčit sami, stačí, když odpovíte na následující otázky, které odešlete na náš e-mail (sarden@pagiserver.cz) a do předmětu uvedete "Spiknuti". Správné odpovědi naleznete na webu projektu www.spiknuti-365.cz. Soutěžit o dvě pokračování Leden a Únor můžete do půlnoci soboty 13. února 2010.

Spiknutí 365 Leden Gabrielle LordOtázky:

  1. Jaké je celé jméno hlavního hrdiny románu na pokračování?
  2. Jaké aktivity naplňují volný čas Gabrielle Lord?
  3. Kdy začala autorka psát?
  4. Pokud jste správně uvedli jméno ústředního hrdiny, pak pro vás nebude problém odpovědět na otázky: Kolik je mu let? Jak se jmenuje jeho sourozenec?

O Stíny nad Ulldartem

Druhá dnešní soutěž bude probíhat do půlnoci soboty 20. února 2010. Svá hodnocení opět odesílejte na e-mail sarden@pagiserver.cz, pouze do předmětu uveďte "Sarden - leden". Stíny nad Ulldartem Doba temnoty 1 Ulldart Markus HeitzStačí, když nám ohodnotíte v lednu vydané recenze zde na Sardenu. Jak budete hodnotit je pouze na vás (minimálně však žebříček pěti nejlepších recenzí). Můžete vybrat několik nejlepších a méně povedených, napsat svá slovní hodnocení, zaměřit se na nedostatky nebo kvalitu. Ve vašem žebříčku však musí figurovat alespoň pět z níže uvedených textů.

Příklad takového hodnocení naleznete třeba zde.

Budeme se těšit na vaše odpovědi.

Jan Pechanec


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...