16.5.2022 | Svátek má Přemysl


SLOUPEK: Svatý Valentýn

14.2.2011 20:00

TOPlistDrazí čtenáři,

jak jste si jistě všimli, přinesl svátek svatého Valentýna trochu sladké růžovoučké i na Sarden jako malý dárek pro všechny naše věrné čtenářeky. Samozřejmě nepředpokládám, že byste nás museli výslovně milovat, ale jako příjemná a nikomu neškodící recese nám to přišlo příhodné. Dámy to mohou vzít jako drobnou pozornost od mužské části naší redakce. Do budoucna se opět vrátíme k tmavě zelenému odstínu, zároveň však budeme vylepšovat současné rozložení jednotlivých částí hlavní strany (a toho za ní). Předchozí design rozhodně nebyl špatný, ale přišel nám málo vzdušný a pro čtenáře se zhoršeným zrakem i málo kontrastní.

Jak víme, láska dokáže být bolestivá, zejména pokud je neopětovaná, proto se na Sardenu snažíme vyjít vstříc vašim přáním a nabízet stále lepší servis. Blízká budoucnost přinese kromě dolaďování vzhledu také několik neviditelných, ale o to důležitějších změn uvnitř redakce. Nebojte se, nechceme dělat žádné uživatelské čistky, naopak jsme vám stále stejně otevření a přivítáme každého z vás - ostatně účast v Soutěži recenzentů toho budiž důkazem - což mi připomíná, že byste se neměli ostýchat a zkusit se zapojit. Pokud již nevyjde přímo vytoužený titul ze Soutěže, pak netruchlete, něco pro vás vymyslíme.

Samozřejmě je nám jasné, že nemálo z vás má svůj profil na Facebooku či Twitteru a rádi by se s přáteli podělili o zajímavý text. Brzy se u článků objeví také "tosemilíbí" tlačítka. Nebudu zde zdržovat zbytečným mentorováním. Určitě již chcete vyběhnout a užít si dnešní (včerejší) večer v blízkosti své drahé polovičky (případně si pouze odpočinout po namáhavém dni). Zeptat se nás můžete na cokoliv třeba v diskuzi pod článkem nebo na našem facebookovském profilu.

Pechy

Jan Pechanec


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...