22.11.2019 | Svátek má Cecílie


RECENZE: Mark E. Pocha a Martin Moudrý, A bude hůř!

13.1.2011

TOPlistNeviem ako vy, ale mne ten názov nesedel do samého začiatku. A bude hůř! Pekná kravina. Okrem Pelcovej knihy a Nikolaevovho filmu sa takmer rovnako volá aj dáka kapela... Zrejme netušíte, o čom to táram, tak poďme ďalej... Obálka. To už je kus dobre odvedenej roboty, jednému by sa normálne postavil. Nehovorím o sebe, samozrejme. A ten džouk so slepým chlapcom... No, prečo nie?

A čo to v tejto stostranovej knižočke vlastne máme? Krv, mučenie, strach, šialenstvo... Znie to dobre, čo? Ale keď sa na to kukneme z blízka, až taký masaker to nie je. Ale čvachtanice bude dosť, nebojte.

Dokončení recenze...

Martin Kochlica


TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou
TAMARA KLUSOVÁ: Porodní domy jsou pro mě zlatou střední cestou

Tamara Klusová – zpěvačka, autorka knížky, manželka oblíbeného muzikanta, ale hlavně trojnásobná maminka. Jaké bylo její vlastní dětství, kde dobíjí baterky a jaké porody se svými dětmi prožila? To se dozvíte v našem rozhovoru.

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...