30.9.2023 | Svátek má Jeroným, Ráchel


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jan Pechanec 15.12.2009 23:56

To je mi líto.

:-( Nicméně nepovažuji tuto recenzi za špatnou. Série JFK je vlakové čtivo a pan Stručovský ji má zvládnutou celou a specializuje se na četbu, řekněme pulpové literatury. Mrzí mě, že jednáte na základě zřejmě osobní antipatie, nicméně čtenáři mají právo vybrat si svého recenzenta, se kterým se ztotožňují.

Na základě vaší klasifikace Vernea jako detektivního spisovatele a dalších četných indicií ve vašem příspěvku si rozhodně nemyslím, že by slovo tupý platilo na pana Stručovského.

Nejspíš jste nečetl pořádně ani recenzi: "...odstranit komentáře, které jsou neslušné, útočí na autora článku nebo na jiné osoby,..."

kurdistan 17.12.2009 16:25

Re: To je mi líto.

"nikdy necetl verna, poea a nebo soucasne spickove"

Je mi take lito ze to pan Pechanec prehledl -  tedy znovu  "verna a nebo soucasne spisovatele, ne verna detektivkare. Nevim, kdo je nyni tupy. Ironicky odpovidejte az si text prectete poradne

M. 17.12.2009 20:42

Re: To je mi líto.

OMG

M. 17.12.2009 20:59

Re: To je mi líto.

zajímalo by mě, zda pan kurdistán zná i jiné slovo než "tupý"

kurdistan 15.12.2009 23:02

nevim

jestli recentovi vadi poznamky pod carou, tim jen ukazuje ze nikdy necetl verna, poea a nebo soucasne spickove dfetektivni svetover spisovatele, tedy je tupy.

kdyz hodnoti duverohodnost a emotivnost postav, podle uverejnenych "recenzi" vubec nevi o cem hovori, anzto tuto blabolici vetu opakuje v kazdy sve "recenzi".

je smutny ze kazdy laik ci neznalec zanru, co se vydava za "recenzenta" muze psat svy reserse na tak seriozni web jako je sarden. uz sem nebudu chodit. je to hazeni perel svinim.