22.9.2020 | Svátek má Darina


PR: The Sims Medieval - Hrdinové

21.3.2011

TOPlistAť už se účastní soubojů, vyrábějí jedy, aby se zbavili rivalů nebo aplikují nemocným pijavice, vaši hrdinové určují celkový tón království. Od dekretů, které vydává Král až po Bardovy písně a hry, činnosti vašeho hrdiny tvarují zkušenosti a život všech Simů v říši.

Hrdinové – základy

Hrdinové jsou Simíci, které můžete kontrolovat – celkem je jich deset: Král, Bard, Kovář, Jakobínský kněz, Peteránský kněz, Rytíř, Obchodník, Lékař, Špeh a Čaroděj. Začínáte s Králem a s plněním úkolů získáváte "Resource Points" (body surovin), které můžete utratit za novou budovu a nového hrdinu.

Každý hrdina má speciální vlastnosti, používá charakteristické objekty a sídlí v budově příslušející jeho povolání. Hrdinové si také vydělávají peníze různými způsoby , ačkoliv všichni je mohou získat prodejem ryb nebo divokých květin.

Dokončení textu zde...

Babeta Trejtnarová


Exkluzivní rozhovor s naší Hankou: 12 hodin před plánovaným císařem jsem se dozvěděla, že je syn pozitivní na Covid-19
Exkluzivní rozhovor s naší Hankou: 12 hodin před plánovaným císařem jsem se dozvěděla, že je syn pozitivní na Covid-19

Naše kolegyně a bývalá šéfová eMimina Hanka v úterý 8. září porodila zdravou holčičku Emičku. Plánovaný porod císařským řezem zkomplikoval Covid-19...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...