20.10.2021 | Svátek má Vendelín






PR: The Sims Medieval - Hrdinové

21.3.2011

TOPlistAť už se účastní soubojů, vyrábějí jedy, aby se zbavili rivalů nebo aplikují nemocným pijavice, vaši hrdinové určují celkový tón království. Od dekretů, které vydává Král až po Bardovy písně a hry, činnosti vašeho hrdiny tvarují zkušenosti a život všech Simů v říši.

Hrdinové – základy

Hrdinové jsou Simíci, které můžete kontrolovat – celkem je jich deset: Král, Bard, Kovář, Jakobínský kněz, Peteránský kněz, Rytíř, Obchodník, Lékař, Špeh a Čaroděj. Začínáte s Králem a s plněním úkolů získáváte "Resource Points" (body surovin), které můžete utratit za novou budovu a nového hrdinu.

Každý hrdina má speciální vlastnosti, používá charakteristické objekty a sídlí v budově příslušející jeho povolání. Hrdinové si také vydělávají peníze různými způsoby , ačkoliv všichni je mohou získat prodejem ryb nebo divokých květin.

Dokončení textu zde...

Babeta Trejtnarová


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!













Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...