23.9.2021 | Svátek má Berta


PR: Pevnost a nakladatelství Crew vyhlašují soutěž o novou knihu Jiřího Kulhánka

7.5.2010 0:05

TOPlistPEVNOST.CZ & CREW.CZ VYHLAŠUJÍ

SOUTĚŽ O KNIHU JIŘÍHO KULHÁNKA „VYHLÍDKA NA VĚČNOST“ PODEPSANOU SAMOTNÝM AUTOREM!

Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek CrewNová kniha Jiřího Kulhánka Vyhlídka na věčnost se stále připravuje k vydání, ale už teď si o tři její výtisky můžete zasoutěžit na webu Pevnost.cz. Nepůjde ovšem o jen tak obyčejnou soutěž o novou knihu, nýbrž o knihu podepsanou samotným autorem! A vzhledem k tomu, že Jiří Kulhánek už zpravidla knihy na autogramiádách nepodepisuje, je dost dobře možné, že půjde o jediné tři exempláře Vyhlídky na věčnost s jeho autogramem.

Jak vyhrát?

Stačí se registrovat na webu Pevnost.cz jako jeho „obyvatel“. Pak se přihlásit do tlupy Noční klub, která je určena fanouškům Jiřího Kulhánka a tady zanechat svůj tip, kdy kniha vyjde, tedy den, měsíc a rok vydání. Žádné další údaje nejsou potřeba, protože autoři tipů budou registrováni na Pevnost.cz a na základě údajů z databáze budou kontaktováni přes e-mail.

Crew světové komiksy česky logoKdo se může zůčastnit?

Všichni, kdo se zaregistrují na Pevnost.cz kromě kmenových spolupracovníků redakce Pevnosti a zaměstnanců a spolupracovníků vydavatelství Crew, jejich milenek, milenců, rodinných příslušníků a domácích mazlíčků (včetně akvarijních rybiček).

Jak se rozhodne o vítězi?

Soutěž bude ukončena buď v okamžiku, kdy nakladatel vyhlásí závazné datum vydání Vyhlídky na věčnost, nebo jiný oficiální zdroj potvrdí údaj, že byla kniha odeslána do distribuce. Soutěž může být ale předčasně ukončena administrátorem Pevnost.cz! Například z důvodu, že datum vydání neformálními cestami prosákne na veřejnost.

Pevnost webVítězem se stane ten, kdo uhodne den vydání, nebo bude ze všech účastníků nejblíže. Pokud uhodnou přesné datum více než tři účastníci, rozhodne los šéfredaktora Pevnosti. Pokud budou jenom tři, získají podepsanou knihu všichni tři.

Nápověda

Kniha patrně nevyjde do čtrnácti dnů a zřejmě vyjde do konce roku. Každopádně pokud chcete dávat i tipy na rok 2011 a další, nebojte se, třeba uspějete.

Výherce či výherci si po vydání podepsanou knihu vyzvednou buď v redakci časopisu Pevnost nebo jim bude zaslána poštou.

Tým Pevnosti


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...