22.5.2022 | Svátek má Emil


PR: K tištěné knize nyní získáte e-knihu zdarma!

14.2.2011

Tento text naleznete i na www.sarden.cz, kde můžete bez registrace diskutovat a využívat mnoha dalších výhod.TOPlist

9. února 2011 – Nakladatelství Fragment ve spolupráci s portálem eReading.cz připravilo pro své čtenáře novou zajímavou nabídku. Na eReadingu si nyní může každý zájemce zakoupit tištěnou plus elektronickou verzi vybraných titulů Nakladatelství Fragment, a za obě knihy dohromady zaplatit pouze maloobchodní cenu tištěné verze. E-knihu tak dostane kupující k tištěné knize zcela zdarma!

Od prosince 2010 vydalo Nakladatelství Fragment v elektronické podobě více než 20 titulů. Každý měsíc plánuje vydávat přibližně 20 dalších e-knih, které mohou čtenáři zakoupit na portálech eReading.cz, výhledově také na portálech Palmknihy.cz a Rajknih.cz. Čtenáři se tak již dočkali prvních dílů Upířích deníků, edice Podzemí, Starých pověstí českých či oblíbených učebnic pro středoškoláky z edice "Maturita v kostce". Pro přečtení e-knihy stačí moderní mobilní telefon, čtečka e-knih nebo počítač. Platbu lze provést jednoduše kartou, bankovním převodem nebo přes PayPal.

Nabídku e-knihy zdarma ke koupi tištěné verze v současnosti poskytuje ve spolupráci s Nakladatelstvím Fragment pouze portál eReading. "Jak po zakoupení s oběma knihami čtenář naloží, je jen na něm. Nic mu například nebrání obdarovat tištěnou verzí kamaráda a elektronickou verzi si ponechat pro sebe. V této jedinečné nabídce máme zatím první dva díly z populární série Upíří deníky a všechny čtyři díly ze série Podzemí. Brzy hodláme přidat další tituly," sdělil Milan Pohl, web editor Nakladatelství Fragment.

Martina Pavlíková

MArtina Pavlíková


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...