21.2.2020 | Svátek má Lenka


PR+DVD:Metrénský incident na DVD!

27.6.2008 0:05

Metrénský incident - DVDTOPlistOd podzimu minulého roku měli diváci několikrát možnost shlédnout první český fanfilm ze světa Star Treku “Metrénský incident“ z dílny CZ Kontinuum Pictures, a to nejen v Praze, v Brně a v Ostravě, ale dokonce i na italském Sticconu poblíž Rimini. Tvůrci filmu ovšem neusnuli na vavřínech a začali záhy připravovat pro všechny příznivce dvoudiskové DVD, které kromě samotného filmu včetně titulků ve dvanácti jazycích bude obsahovat trailery a bonusy s řadou dokumentů o natáčení. Dílo se podařilo zdárně dovést do konce, takže v průběhu letošního Trekfestu na Festivalu Fantazie v Chotěboři proběhne slavnostní křest zbrusu nového DVD, a to v sobotu 28. června 2008 po soutěžní projekci Metrénského incidentu, která začíná v chotěbořském kině v 17.00 hodin.

Všichni příznivci Star Treku, fanfilmů i další zájemci jsou srdečně zváni, uniformy i další kostýmy jsou vítány.

Za klub CZ Kontinuum

Praotec trekkie


TIP: Osvědčené lubrikanty, které vám zpříjemní milostný zážitek
TIP: Osvědčené lubrikanty, které vám zpříjemní milostný zážitek

Asi každá z nás někdy zažila pocit svědění a svíravého pocitu v intimních oblastech. O příjemných hrátkách si v takových chvílích můžete nechat jen zdát. Co když se ale tyto problémy dají řešit pomocí lubrikačního gelu?

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...