22.10.2021 | Svátek má Sabina


PR+CON: Přece jen další Festival fantazie Speciál 27. 10. – 1. 11. 2009

2.10.2009 12:05

FFS logoTOPlistProgram

Po FF Speciálu 2008 došlo k velké změně, odešel jsem po 8 letech z práce. To mi umožňuje pořádat i další FF a FFS a další akce, včetně Pragoconu, který budeme rovněž spolupořádat 28.-31.1.2010.

FF Speciál tak dostává další příděl energie a můžete se těšit na plno zajímavostí a skvělou atmosféru s cca 850 dalšími fanoušky.

FFS již není jen opakováním části programu letního FF (letos více než 1700 pořadů). FFS je plnohodnotným samostatným conem s velmi pestrým programem plným novinek, v souběžně až 15 programových liniích, až 600 pořadů. Postupně se přihlašují další a další pořady a to dokonce nejen ve stávajících, ale hned i ve dvou nových liniích – v Orientconu a Manifestu fantastiky. Letos je program ještě rozšířený o jeden další den.

Rozmístění programu do jednotlivých místností a dní.

Tradičním fanouškům doporučujeme literární Avalcon Speciál o víkendu 30. 10. - 1. 11., pestrý MaelströM, dále Fantasy&historie, Futurecon, Historycon, military Jatkon a již zmíněný Orientcon. Z programu bychom vypíchli 20 nových filmů v kině, divadelní představení Božská komedie 3: Soumrak Bohů a večerní pořady ve Velkém sále KD Junior (diskotéka 60.-70. léta, karaoke, Půlnoční taneční, Star Trek táborák a další). Pozornost samozřejmě přitáhnou počítačová herna na novém místě, DDR, konzole MS Xbox, Nintendo Wii a Sony Playstation, dále opravdu velká herna karetních a deskových her.

Vstupné

Při přihlášení a zaplacení do 30. 9. včetně získáte slevu na vstupném. Slevu dostávají i účastníci FF09, za každý půlden účasti, rovněž lze využít slevu Siréna. K přihlašování slouží speciální systém Amber a to jak předem, tak na místě.

Ubytování

Ubytovacích kapacit je dostatek pro všechny, ovšem kdo se hlásí dříve, má větší výběr. Penzion, hotel+, hotel, ubytovna, internát, lůžko ve třídě (poprvé na Speciálu), stan na chodbě ZŠ (poprvé) a spacák. Spacáky pro podzim zdražujeme, protože teplo je velmi drahé.

Služby

Pořadatelé FFS zajišťují dopravu speciálními autobusy z Prahy (nutno přihlášení předem) 27. 10. v 18, 30. 10. v 18 a zpět 1. 11. v 10 a 15 hodin.

Lze si objednat i rychlé bufetové stravování, pokud nechcete čekat v restauraci na jídlo, aby vám neutekl program.

Vlastními silami zajišťujeme bohaté občerstvení od 8 do 4 hodin ve FF baru, dále v buFFetu, hoFFpůdce a čajoFFně. Od párků v rohlíku, přes oblíbených 6 druhů toastů, smažené bramboráčky až po grilované maso. Několik druhů piva, lahvové i točené. A další nápoje a pochutiny.

Informujeme několika způsoby. Podrobné informace na stránkách, program, nástěnky, informační brožura s mapkou a dalšími užitečnými údaji, na přání s kompletními anotacemi pořadů.

Šatna, burza, prodej knih, figurek, triček, DVD, her a dalšího zboží, pomoc přednášejícím, FF kočár, telefonní Hotline v případě problémů, HelpDesk v případě technických nesnází, festivalové noviny ZáBlesk... a další služby.

Přijeďte si užít skvělou atmosféru Festivalu fantazie Speciál. Připomeňte si, jaké to bylo v létě na FF09 a jaké to bylo loni na podzim na FFS08.

Další informace najdete na stránkách www.ffspecial.cz.

Václav Pravda


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...