18.9.2021 | Svátek má Kryštof


PR+CON: Přece jen další Festival fantazie Speciál 27. 10. – 1. 11. 2009

24.9.2009 9:05

FFS logoTOPlistFestival fantazie Speciál jsme loni ohlásili jako poslední, ale došlo k velkým změnám a proto vás zveme na další a určitě ne poslední ročník. Nenechte si ujít, bude ještě lepší a o den delší. Do 30. 9. sleva.

PR+CON: Přece jen další Festival fantazie Speciál 27. 10. – 1. 11. 2009

Václav Pravda

Program

Po FF Speciálu 2008 došlo k velké změně, odešel jsem po 8 letech z práce. To mi umožňuje pořádat i další FF a FFS a další akce, včetně Pragoconu, který budeme rovněž spolupořádat 28.-31.1.2010.

FF Speciál tak dostává další příděl energie a můžete se těšit na plno zajímavostí a skvělou atmosféru s cca 850 dalšími fanoušky.

FFS již není jen opakováním části programu letního FF (letos více než 1700 pořadů). FFS je plnohodnotným samostatným conem s velmi pestrým programem plným novinek, v souběžně až 15 programových liniích, až 600 pořadů. Postupně se přihlašují další a další pořady a to dokonce nejen ve stávajících, ale hned i ve dvou nových liniích – v Orientconu a Manifestu fantastiky. Letos je program ještě rozšířený o jeden další den.

Rozmístění programu do jednotlivých místností a dní.

Tradičním fanouškům doporučujeme literární Avalcon Speciál o víkendu 30. 10. - 1. 11., pestrý MaelströM, dále Fantasy&historie, Futurecon, Historycon, military Jatkon a již zmíněný Orientcon. Z programu bychom vypíchli 20 nových filmů v kině, divadelní představení Božská komedie 3: Soumrak Bohů a večerní pořady ve Velkém sále KD Junior (diskotéka 60.-70. léta, karaoke, Půlnoční taneční, Star Trek táborák a další). Pozornost samozřejmě přitáhnou počítačová herna na novém místě, DDR, konzole MS Xbox, Nintendo Wii a Sony Playstation, dále opravdu velká herna karetních a deskových her.

Vstupné

Při přihlášení a zaplacení do 30. 9. včetně získáte slevu na vstupném. Slevu dostávají i účastníci FF09, za každý půlden účasti, rovněž lze využít slevu Siréna. K přihlašování slouží speciální systém Amber a to jak předem, tak na místě.

Ubytování

Ubytovacích kapacit je dostatek pro všechny, ovšem kdo se hlásí dříve, má větší výběr. Penzion, hotel+, hotel, ubytovna, internát, lůžko ve třídě (poprvé na Speciálu), stan na chodbě ZŠ (poprvé) a spacák. Spacáky pro podzim zdražujeme, protože teplo je velmi drahé.

Služby

Pořadatelé FFS zajišťují dopravu speciálními autobusy z Prahy (nutno přihlášení předem) 27. 10. v 18, 30. 10. v 18 a zpět 1. 11. v 10 a 15 hodin.

Lze si objednat i rychlé bufetové stravování, pokud nechcete čekat v restauraci na jídlo, aby vám neutekl program.

Vlastními silami zajišťujeme bohaté občerstvení od 8 do 4 hodin ve FF baru, dále v buFFetu, hoFFpůdce a čajoFFně. Od párků v rohlíku, přes oblíbených 6 druhů toastů, smažené bramboráčky až po grilované maso. Několik druhů piva, lahvové i točené. A další nápoje a pochutiny.

Informujeme několika způsoby. Podrobné informace na stránkách, program, nástěnky, informační brožura s mapkou a dalšími užitečnými údaji, na přání s kompletními anotacemi pořadů.

Šatna, burza, prodej knih, figurek, triček, DVD, her a dalšího zboží, pomoc přednášejícím, FF kočár, telefonní Hotline v případě problémů, HelpDesk v případě technických nesnází, festivalové noviny ZáBlesk... a další služby.

Přijeďte si užít skvělou atmosféru Festivalu fantazie Speciál. Připomeňte si, jaké to bylo v létě na FF09 a jaké to bylo loni na podzim na FFS08.

Další informace najdete na stránkách www.ffspecial.cz.

Václav Pravda


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...