Neviditelný pes

PR+CON: 9 novinek k 9. Festivalu fantazie Speciál 27. 10. – 1. 11.

6.10.2009 12:05

FFS logoTOPlistFFS je v předposlední fázi příprav. Přihlášeno je zatím přes 400 účastníků, více, než ve stejnou dobu loni, očekáváme více než 800 účastníků. Program se zaplní během pár dní a bude se opět na co těšit. Nejen opakování a aktualizované pořady z letního Festivalu fantazie, kde prostě nejde všechno stihnout, ale i řada novinek a speciálních pořadů, jako je divadlo Božská komedie 3: Soumrak bohů nebo derniéra divadla Daturnin, konzolové a deskové hry včetně turnajů - o nich více v dalším článku. Řada novinek je ale i v organizaci a ve službách.

č. 1: O 1 celý den delší Festival fantazie Speciál - Více programu a více zábavy!

č. 2: Nové programové linie festivalu – OrientCon a Manifest fantastiky, nové umístění PC herny, divadelní hry Soumrak bohů a Daturnin, Avalcon poprvé mimo Velký sál.

FFS nadherne privitanič. 3: Technické a tiskové centrum v Sokolovně - v zadním baru bude několik PC s internetem, možnost si vytisknout potřebné, stálá přítomnost technika pro pomoc liniím i přednášejícím.

č. 4: Projekce cca 20 nejnovějších fantastických filmů v kině, plus opakování nejlepších filmů z FF!

č. 5: Poprvé na Speciálu lůžka ve třídách a stany na chodbách ZŠ Smetanova - Využijte možnost spát levně na posteli nebo ve větším soukromí.

č. 6: Rozšíření nabídky občerstvení – chceme nabídnout smažený sýr, pivo Chotěboř 12° a Chotěboř černé. Nový partner Božkov a nové nápoje.

č. 7: Nové funkce systémů AMBER a ARES - zjednodušená Minipřihláška nováčků na místě, uplatnění slevy Siréna i na FFS, automatické počítání slevy za každý celý den účasti na předchozím FF, nové sestavování programu přímo v Amberu, správa přidělování volňásků liniím přímo v Amberu, tisk visaček pořadatelů a linií ze systémů, nová správa hodin pořadatelů, ...

č. 8: Festivalové noviny ZáBlesk poprvé na Speciálu a čerstvé noviny zdarma k zapůjčení na FF baru. Internet dostupný na více místech.

č. 9: Partneři a prodejci i na FFS. Poprvé i na FFS si můžete koupit nebývale široký sortiment - kromě her, knih a CD nově trička, figurky, DVD, fantasy šperky a zbraně a doplňky, esoterické zboží, ...

Podrobněji se s novinkami seznámíte i v nové sekci stránek FFS Rozdíly.

Tradičním fanouškům doporučujeme zejména literární Avalcon Speciál o víkendu 30. 10. - 1. 11.

Rozmístění programu do jednotlivých místností a dní.

Přijeďte si užít skvělou atmosféru Festivalu fantazie Speciál. Připomeňte si, jaké to bylo loni na podzim na FFS08.

Další informace najdete na stránkách www.ffspecial.cz.

Václav Pravda


zpět na článek