29.1.2023 | Svátek má Zdislava


PR+CON: 9 novinek k 9. Festivalu fantazie Speciál 27. 10. – 1. 11.

6.10.2009 12:05

FFS logoTOPlistFFS je v předposlední fázi příprav. Přihlášeno je zatím přes 400 účastníků, více, než ve stejnou dobu loni, očekáváme více než 800 účastníků. Program se zaplní během pár dní a bude se opět na co těšit. Nejen opakování a aktualizované pořady z letního Festivalu fantazie, kde prostě nejde všechno stihnout, ale i řada novinek a speciálních pořadů, jako je divadlo Božská komedie 3: Soumrak bohů nebo derniéra divadla Daturnin, konzolové a deskové hry včetně turnajů - o nich více v dalším článku. Řada novinek je ale i v organizaci a ve službách.

č. 1: O 1 celý den delší Festival fantazie Speciál - Více programu a více zábavy!

č. 2: Nové programové linie festivalu – OrientCon a Manifest fantastiky, nové umístění PC herny, divadelní hry Soumrak bohů a Daturnin, Avalcon poprvé mimo Velký sál.

FFS nadherne privitanič. 3: Technické a tiskové centrum v Sokolovně - v zadním baru bude několik PC s internetem, možnost si vytisknout potřebné, stálá přítomnost technika pro pomoc liniím i přednášejícím.

č. 4: Projekce cca 20 nejnovějších fantastických filmů v kině, plus opakování nejlepších filmů z FF!

č. 5: Poprvé na Speciálu lůžka ve třídách a stany na chodbách ZŠ Smetanova - Využijte možnost spát levně na posteli nebo ve větším soukromí.

č. 6: Rozšíření nabídky občerstvení – chceme nabídnout smažený sýr, pivo Chotěboř 12° a Chotěboř černé. Nový partner Božkov a nové nápoje.

č. 7: Nové funkce systémů AMBER a ARES - zjednodušená Minipřihláška nováčků na místě, uplatnění slevy Siréna i na FFS, automatické počítání slevy za každý celý den účasti na předchozím FF, nové sestavování programu přímo v Amberu, správa přidělování volňásků liniím přímo v Amberu, tisk visaček pořadatelů a linií ze systémů, nová správa hodin pořadatelů, ...

č. 8: Festivalové noviny ZáBlesk poprvé na Speciálu a čerstvé noviny zdarma k zapůjčení na FF baru. Internet dostupný na více místech.

č. 9: Partneři a prodejci i na FFS. Poprvé i na FFS si můžete koupit nebývale široký sortiment - kromě her, knih a CD nově trička, figurky, DVD, fantasy šperky a zbraně a doplňky, esoterické zboží, ...

Podrobněji se s novinkami seznámíte i v nové sekci stránek FFS Rozdíly.

Tradičním fanouškům doporučujeme zejména literární Avalcon Speciál o víkendu 30. 10. - 1. 11.

Rozmístění programu do jednotlivých místností a dní.

Přijeďte si užít skvělou atmosféru Festivalu fantazie Speciál. Připomeňte si, jaké to bylo loni na podzim na FFS08.

Další informace najdete na stránkách www.ffspecial.cz.

Václav Pravda


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...