26.10.2021 | Svátek má Erik


PR+CON: 15 novinek k 15. ročníku Pragoconu

12.1.2011

Tento text naleznete i na www.sarden.cz, kde můžete bez registrace diskutovat a využívat mnoha dalších výhod.TOPlist

PragoFFest pokračovatel známého Pragoconu se uskuteční první únorový víkend (přesněji od 3. do 6. února 2011) v pražských Hájích.
 1. PragoFFest = Pragocon + GameFFest = Více programu a více zábavy na jednom conu!
 2. Možnost přístupu jen na GameFFest = herní a hlavní program v přízemí s velmi nízkým vstupným (od 70 Kč na půl dne), bez registrace.
 3. Snížené vstupné i na celý program. Na začátku února využijte pátečních prázdnin a užijte si celý PragoFFest za snížené vstupné.
 4. Nové programové linie na PGF – J-fashion, MoveCon, NipponCon, Soundtracking. Vrací se Aragorn.
 5. Rozšíření herny konzolí, PC a deskovek (Electronic Arts, Sony Playstation + Move, Microsoft Xbox + Kinect, PartyUp, Albi, Mindok, Svět deskových her...). Nová herna karetních a figurkových her (MysticShop).
 6. Hudební hry v přízemí se sprchami a další změny v rozmístění programu.
 7. Nový orientační systém a další vylepšení organizace.
 8. Zvýšena kapacita ubytování v Modré škole. Ubytování i v hotelu a ubytovně.
 9. Editovatelná přihláška k účasti umožní změny. Závazná rezervace ubytování při platbě na místě, tisk času pořadů přednášejícím a další nové funkce Amberu.
 10. Rozšíření nabídky občerstvení. Rychlá obsluha v buFFetu s nabídkou rozšířenou o víno, medovinu, točené pivo a další pochutiny. ČajoFFna s novou nabídkou a prodlouženou otvírací dobou.
 11. Nové technické vybavení - Širokoúhlý projektor v hlavním sále, více míst s přístupem na internet, informační TV.
 12. Extra program - Představení Dragon Age II, Dead Space 2 a The Sims Medieval. Haircut v linii J-fashion. Literární workshop. Manga knihovnička. Další připravujeme.
 13. Široká propagační i programová spolupráce s časopisy Level, Pevnost, Score a XB-1 (exIkarie) a webziny Fantasy Planet, Sarden, Topzine...
 14. Vzácní hosté - Ještě větší počet hostů ze světa literatury, počítačových her, ale i filmů a seriálů, vědy. Připravujeme.
 15. Noví partneři a prodejci - Pomáhají s propagací a programem. Můžete si koupit nebývale široký sortiment - kromě knih i hry, trička, figurky, placky, DVD, fantasy šperky a zbraně a doplňky, esoterické zboží, anime věci, ...
SFK Avalon


Děti zabalené do merina. Redakce testovala oblečení Crawler
Děti zabalené do merina. Redakce testovala oblečení Crawler

Redakce se pustila do testování oblečení od značky Crawler, která vše šije ručně a z merino vlny. Zajímají vás názory našich maminek?

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...