30.7.2021 | Svátek má Bořivoj


PR+CON: 15 novinek k 15. ročníku Pragoconu

12.1.2011

Tento text naleznete i na www.sarden.cz, kde můžete bez registrace diskutovat a využívat mnoha dalších výhod.TOPlist

PragoFFest pokračovatel známého Pragoconu se uskuteční první únorový víkend (přesněji od 3. do 6. února 2011) v pražských Hájích.
 1. PragoFFest = Pragocon + GameFFest = Více programu a více zábavy na jednom conu!
 2. Možnost přístupu jen na GameFFest = herní a hlavní program v přízemí s velmi nízkým vstupným (od 70 Kč na půl dne), bez registrace.
 3. Snížené vstupné i na celý program. Na začátku února využijte pátečních prázdnin a užijte si celý PragoFFest za snížené vstupné.
 4. Nové programové linie na PGF – J-fashion, MoveCon, NipponCon, Soundtracking. Vrací se Aragorn.
 5. Rozšíření herny konzolí, PC a deskovek (Electronic Arts, Sony Playstation + Move, Microsoft Xbox + Kinect, PartyUp, Albi, Mindok, Svět deskových her...). Nová herna karetních a figurkových her (MysticShop).
 6. Hudební hry v přízemí se sprchami a další změny v rozmístění programu.
 7. Nový orientační systém a další vylepšení organizace.
 8. Zvýšena kapacita ubytování v Modré škole. Ubytování i v hotelu a ubytovně.
 9. Editovatelná přihláška k účasti umožní změny. Závazná rezervace ubytování při platbě na místě, tisk času pořadů přednášejícím a další nové funkce Amberu.
 10. Rozšíření nabídky občerstvení. Rychlá obsluha v buFFetu s nabídkou rozšířenou o víno, medovinu, točené pivo a další pochutiny. ČajoFFna s novou nabídkou a prodlouženou otvírací dobou.
 11. Nové technické vybavení - Širokoúhlý projektor v hlavním sále, více míst s přístupem na internet, informační TV.
 12. Extra program - Představení Dragon Age II, Dead Space 2 a The Sims Medieval. Haircut v linii J-fashion. Literární workshop. Manga knihovnička. Další připravujeme.
 13. Široká propagační i programová spolupráce s časopisy Level, Pevnost, Score a XB-1 (exIkarie) a webziny Fantasy Planet, Sarden, Topzine...
 14. Vzácní hosté - Ještě větší počet hostů ze světa literatury, počítačových her, ale i filmů a seriálů, vědy. Připravujeme.
 15. Noví partneři a prodejci - Pomáhají s propagací a programem. Můžete si koupit nebývale široký sortiment - kromě knih i hry, trička, figurky, placky, DVD, fantasy šperky a zbraně a doplňky, esoterické zboží, anime věci, ...
SFK Avalon


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...