24.9.2021 | Svátek má Jaromír


PR: 1. Slet autorů fantastiky

9.4.2010 0:05

FF logoTOPlistJak se tvoří tradice? Jednoho krásného dne (může ovšem být i pošmourný) někdo někde něčeho udělá 1. ročník. Nevěří-li si, tak nultý. Což má za následek, že pak po deseti letech nikdo neví, který ročník vlastně je. My vám věříme. Dokonce natolik, že bychom klidně vyhlásili už jeden a půltý ročník. V našich zemích (myšleno Česko-Slovensko) probíhá totiž setkávání fanoušků a tvůrců fantastiky už mnoho let a tak je převést na verzi 1.0 bude hračka. Tedy spíš puzzle s několika sty dílků, ale máme více než dobré předpoklady k tomu, zvládnout sestavit i tuhle nejpestřejší skládačku fanoušků, redaktorů, překladatelů, korektorů, ilustrátorů, malířů, nakladatelů, vydavatelů, knihkupců, distributorů, recenzentů, publicistů, teoretiků a historiků, múz... A hlavně spisovatelů. Plus skvělé zábavy a inspirativní atmosféry.

Slet autorů fantastiky si klade za cíl oživit účast příznivců literární fantastiky na conech, přivést spisovatele mezi fanoušky v dosud nebývalé míře. Udělejte si i vy fantastický (prodloužený) víkend a přijeďte!

DVOUDENNÍ VSTUPENKA ZDARMA

Každý český a slovenský autor, kterému vyšla alespoň jedna samostatná kniha, dostane dvoudenní vstupenku zdarma. Podmínky na stránkách Avalconu.

Program 1. SAF

Přednášky a besedy a diskusní panely s hosty v rámci souběžných programových linií Avalcon, FutureCon (budoucnost, technologie, věda, ...), ComicsCon, Studna (horor), Pagancon (pohanství, historie, mýty), KrimiCon a dalších.

Hromadná autogramiáda desítek autorů, které poznáte podle fotografií v informační brožuře a samozřejmě jmenovek na stolech.

Večer fantazie s bohatým zábavným programem včetně vyhlášení výsledků prestižní ankety odborníků a fanoušků Aeronautilus, křtů a tomboly.

Opékané prase, grilované vepřové a kuřecí a klobásky, bramboráčky, 6 druhů toastů, točená kofola a světlé i tmavé pivo Chotěboř a spousta jiných dobrot.

Fotbalový turnaj, pétanque a fotbálek. Výstava L. Kupčíka a obrazů draků. Diskotéka 60. - 70. léta.

Prodej nových a antikvárních knih Daemon a po dlouhé době na conu i burza knih!

Organizace

Pořadatelé zajišťují nedělní dopravu do Prahy, ubytování od spacáků po luxusní penzióny, celodenní stravování v bufetu i bohaté občerstvení pořadatelskými silami (FF bar, kuřácká hoFFpůdka, čajoFFna, buFFet), informační a další služby (wi-fi, festivalové noviny, ...).

2. Slet autorů fantastiky proběhne na Parconu 2011 v Chotěboři 18. - 21. 8. 2011.

Václav Pravda


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...