5.12.2019 | Svátek má JitkaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POVÍDKA: Blízké setkáníŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 8, poslední: 19.12.2006 17:00, přehled diskusí

Tohle vyhrálo?:
Autor: Superbus Datum: 7.12.2006 13:59

Myslel jsem, že Radegast je soutěží povídek a ne delších anekdot s nepříliš vtipnou pointou. Přijde mi to dost laciné, nepříliš nápadité. To by napsal a vymyslel, bez urážky, skoro každý. Kde se dají přečíst ostatní úspěšné povídky, abych měl srovnání?

A pak by mne zajímalo, proč je zrovna Darth Zira tak často vytěžovaným autorem na stránkách Sardenu. Její tvorba mi nepřijde nijak oslňující, to tam nemáte lepší autory? 

Re: Tohle vyhrálo?:
Autor: Jan Pechanec Datum: 7.12.2006 17:40

Ahoj Superbuse,

ono redaktorovani neni takova odpocivarna, jak se mozna zda. Prispevky Ziry, a nekolika dalsich, ktere na Sardenu ctete, jsou jednemi z mala, ktere prisly. Ne vsechny pustim do eteru, nektere maji dokonce dlouhou historii oprav a uprav od autoru. Zira ma stesti, ze pise temer nejvice, temer bez chyb a navic uspesne. Samozrejme mam take nekolik povidek, ktere jsem jeste ani nestihl ohodnotit a odpovedet jejich autorum, za coz se omlouvam. Presto si myslim, ze vam na Sardenu nabizime to lepsi z amaterske tvorby (obcas take profesionalni), co muzete na internetu najit. Zitra napriklad amatersky preklad povidky Neala Ashera.

S profesionalnimi autory mame problem v tom, ze jsou vytizeni pro periodika, ktera jim zaplati a starsi prace kolikrat nemohou (nebo nechteji) poskytnout. Napriklad ukazka Stroncia nam byla zakazana samotnym autorem, pricemz i nakladatel v tom videl dobrou reklamu zadarmo. Skoda.

Budu se tesit na tve povidky.

Kdo je kritik?:
Autor: olaf Datum: 19.12.2006 17:00

Kritik (zde literární) je osoba, která přesně ví oč lépe by to napsala, kdyby to uměla.

Bořit a hanět umí každý, předvěďte něco sám. Třeba právě na podobné téma. Jistě si to všichni rádi přečtou a kritikou nebudou šetřit.;-P

Pozdě, ale přece.:
Autor: Regionální individuum Datum: 3.12.2006 19:12

Tak toto nebylo špatné. V hutnějším tvaru pointa mnohem lépe vynikne. Bohužel autorka do budoucna asi nebude moci počítat s udělením případné milosti,;-D ale s trochou štěstí to nebude potřebovat. Gratuluji.

Re: Pozdě, ale přece.:
Autor: Darth Zira Datum: 5.12.2006 15:49

Máte snad minimální limit pro první místo, ne?;-P A pokud je příliš malý, měli jste ho už dávno zvýšit;-)

radegast :
Autor: Hanina Datum: 3.12.2006 13:55

Gratuluji k dalšímu vítězství;-)

Re: radegast :
Autor: Darth Zira Datum: 5.12.2006 15:53

Dík.:-)

Na Fénixu budeš?

A přeposlal Ti Jirka Sedláček ty výsledky Radegasta? Jestli ne, tak Ti je můžu poslat (jak vidím, tak ani má výhružka, že na Sardenu zveřejním výsledky Radegasta a Ysalamirie místo organizátorů je nepřiměla k tomu, aby se probrali z letargie a Pechymu to už konečně s více jak týdenním zpožděním poslali;-()

pecka:
Autor: Ikkju Datum: 1.12.2006 8:09

Tak to je pecka ;)