24.9.2021 | Svátek má Jaromír


MIMOZEMŠŤANÉ: byli tady?

13.9.2006

 

Mimozemšťané v dějinách - krakovský židovský hřbitovTak tuhle otázku si lidé pokládají od okamžiku, kdy pochopili, že Vesmír je plný sluncí jako je to naše a že tedy mohou existovat i jiné obydlené planety, než jen ta naše Země. Erich von Däniken si z hledání stop pobytu mimozemšťanů mezi námi udělal velmi výnosný byznys, jednoznačný důkaz však nepřinesl - svými argumenty spíše pomohl rozšířit řady skeptiků.

O tom, jak vlastně takový kontakt mohl probíhat, se můžeme jen dohadovat. A přemýšlet nad různými informacemi. Martin Koutný nám poslal jeden snímek - reliéf z náhrobku na krakovském židovském hřbitově, ke kterému jsme připojili referenční materiál (oba snímky ve větším rozlišení najdete ve fotogalerii) - uvažovat o možných souvislostech si nedovolujeme, to ponecháváme vám, čtenářům. Hodně zdaru!

Mimozemšťané v dějinách - Spock

redakce


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...