16.9.2021 | Svátek má Ludmila


MEJLEM: Připravujte se na Fénixcon

28.10.2005 15:37

Máme celý hotel /80 pokojů, 2 apartmá, ubytování pro cca 250 osob/, k dnešnímu dni přihlášeno 128 zájemců, kdo zaváhá, nebude mít kde hlavu složit - hotel sice finišuje s dokončením 6. patra, ale zda to do conu stihnou, je otázka, pak by bylo dalších 20 pokojů navíc).

Čestnými zahraničními hosty jsou Andrzej Sapkowski (Polsko) a William "Warhammer" King (Skotsko - neb se bude z Prahy stěhovat do rodného Scotlandu).

V přednáškách a besedách vystoupí nejen špičky domácí scény z Čech, Moravy a Slovenska ale i noví zajímaví začínající lektoři. Další informace na www.fenixcon.com nebo ve speciálce Arrakis na Veveří 24 v Brně u Tuneláře alias Big Shamana of Conan Society, tel. 774 254 384, popř. mail: arrakis1@volny.cz.

Tunelář v.r. (vl. rukou, ne pod vlivem rumu)

Tunelář


LETNÍ SOUTĚŽ: Poslední šance, zapojte se a vyhrajte věci za tisíce korun
LETNÍ SOUTĚŽ: Poslední šance, zapojte se a vyhrajte věci za tisíce korun

Vítejte v posledním – 10. týdnu soutěže. Opět hrajeme o 7 cen, mezi kterými najdete set hraček od Fisher-Price, doplňky stravy od NaturaMed,...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...