20.10.2021 | Svátek má Vendelín


MEJLEM: Autogramiáda Richarda A. Knaaka v Brně

13.9.2007 0:05

Richard A. KnaakTOPlist Nakladatelství FANTOM Print a server www.fantasya.cz zvou na autogramiádu jednoho z nejznámějších autorů příběhů ze světů WarCraftu, Diabla, DragonLance či DragonRealm – Richarda A. Knaaka.

Ta se uskuteční v pondělí 17. září 2007 v brněnské speciálce ARRAKIS (plánek na www.fantomprint.cz) od 14. do 17. hodin. Na autogramiádě se také premiérově v Česku představí i autorova nejnovější kniha z cyklu DragonRealm – Děti draka.

R. A. Knaak bude v České republice jen jediný den, takže nepropásněte jedinečnou šanci vidět ho naživo a nechat si podepsat co nejvíce z jeho knih!

Legenda o Humovi KnaakNEJZNÁMĚJŠÍ AUTOR KNIH ZE SVĚTŮ WARCRAFTU A DIABLA NA KRÁTKÉ NÁVŠTĚVĚ V BRNĚ!

Richard A. Knaak, nejúspěšnější autor knih ze světů počítačových her WarCraft a Diablo, se objeví na skok i v České republice. Zásluhou jeho dvorního nakladatelství FANTOM Print (a také díky organizátorům bratislavského ISTROCONU) bude v Brně, aspoň na pár hodin, k dispozici svým nesčetným fanouškům.

Tato výjimečná příležitost se naskytne v pondělí 17. září, v prostorách knihkupectví Arrakis (plánek najdete na www.fantomprint.cz). Autogramiáda je plánovaná od 14. do 17. hodin. Samozřejmě že FANTOM Print pro tuto příležitost připravil vydání nové knihy, takže se všichni můžou těšit na další příběh z cyklu DragonRealm – Děti draka.

Den draka Warcraft Richard A. Knaak* R. A. Knaak má už na svém kontě téměř tři desítky knih. Spisovatelské ostruhy si vysloužil romány z cyklu DragonLance a DragonRealm. Od roku 2000 pak spolupracuje s firmou Blizzard na knihách z prostředí počítačových her WarCraft a Diablo. Bestsellerem se stala už první z nich – WarCraft: Den draka. Do světa Diabla pak vstoupil tituly Diablo: Dědictví krve, Diablo: Království stínu a Diablo: Pavoučí měsíc. Na úspěch Dne draka navázal hned celou trilogií ze světa WarCraftu pojmenovanou Válka Prastarých (Studna věčnosti, Duše démona a Rozdělení). Zatím jeho poslední prací z tohoto žánru je další trilogie Diablo: Válka hříchu. Kromě beletrie se věnuje i komiksu, kde je autorem cyklu WarCraft: Sluneční studna.

Že se mu hry dostaly pod kůži, dokazuje i jeho nynější spoluúčast na vývoji nové hry DRAGON BLADE - WRATH OF FIRE určenou pro Nintendo Wii.

Jiří Popiolek


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...