28.9.2020 | Den české státnosti


LITERATURA: Tři krátké šamaní povídky na PragoFFestu

2.2.2011

TOPlistVšem asi deseti příznivcům mého písání, pokud se chystají na Pragáč se oznamuje:

V pátek 4.2. 2011 zde ve 14:00 čtu v rámci linie Pevnost (třída 106) tři krátké povídky ze své připravované sbírky "Člověk a jiné katastrofy": Vyprávění o inteligentním autu a jeho inteligentním majiteli, pohled na křižovatku ve čtvrtek před pátou a interview s převozníkem.

Knížka vyjde letos či příští rok v edici Pevnost a bude obsahovat asi třicet dalších mých povídek. Neví se přesně kdy vyjde, protože v edici Pevnost má vyjít i druhé, vlastně třetí vydání Blackoutu (aby si zájemci nemuseli trapně na tiskárně mandlovat knížku, která minulý rok vycházela ve skutečně druhém vydání na Sardenu:)

Kdo by nechtěl čekat na třetí vydání Blackoutu, mám posledních pár kousků z vydání prvního, a v průběhu pátku a soboty je budu prodávat za zlevněnou conovskou cenu 100,- Kč. (Na požádání mohu znehodnotit podpisem:)

Jan Kovanic


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...