25.2.2020 | Svátek má LilianaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


FILM: Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého mužeŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 12, poslední: 28.8.2008 14:36, přehled diskusí

hihi:
Autor: hjd Datum: 16.9.2006 15:58

:-D to je dobr¨ý prej rok já nemusm čekat mě to kámoška pučí a mimochodem Jonny Deep je můj oblíbenej herec:-P

No uvidime...:
Autor: Molir Datum: 4.8.2006 7:07

... noveho Supermana spousta lidi celkem omlouvala a pritom mi naprosto skvele sednul (je to opravdu Superman, ne jen dalsi komksovy film)... tak uvidime co Pirati 2, snad taky budou u me mit uspech :-))

tichomořské?:
Autor: Giskard Datum: 3.8.2006 20:45

nehci být za rýpala, ale opravdu pobíhají po tichomořských lagunách, když jsou to piráti z Karibiku? Film jsem neviděl, ale pochybuji že obepluli mys Horn nebo přenesli své lodě přes Panamu a zádech mul....

Re: tichomořské?:
Autor: Ďuro Červenák Datum: 3.8.2006 23:58

Samozrejme, film sa odohráva v Karibiku, do Tichomoria sa presunie až v tretej časti, kde sa hrdinovia dostanú do Singapuru a priľahlých oblastí a budú čeliť čínskym pirátom pod velením Chow Yun-Fata...

Re: Re: tichomořské?:
Autor: Gore Verbinski Datum: 4.8.2006 7:05

Ale to je jen začátek...

Ve čtvrtém díle "Piráti z Kraibiku: Tajemmství bílé velryby" budou naši hrdinové čelit klanu nelítostných eskymaček. Už se "moc těším". No a ven už taky prosakuje, že pátý díl by se mohl odehrávat na Vltavské kaskádě, zatím nese pracovní název "Prokletí sudů na dně."

Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže:
Autor: Václav Lidický Datum: 3.8.2006 11:40

Pokud chce autor recenze nechat  pobýhat Orlanda Blůma , pak by neměl psát do novin, ale měl by se  vrátit do 4.třídy, kde by musel prokázat, že zvládne i a y a základy angličtiny. Vládnutí spisovností pravděpodobně nepovažuje za důležitou dovednost, nejspíš si na sobě cení briskné úvahy a jedovatou slinu. Inu opět zde platí, že kdo umí,ten umí, kdo neumí, ten učí,..., a kdo neumí ani to, tak píše kritiky.

Re: Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže:
Autor: Alex Datum: 3.8.2006 13:53

Klídek, to jen "Guru" Pechy předvádí, jaký je opravdu superman. Po průserech, jak vykrádal cizí texty z Internetu na ten svůj, ukazuje, proč to bylo - sám psát neumí a navíc, mimo jiné, neumí ani česky. Výmluvy na zálohování serveru a únavu si může nechat od cesty. A je to o to horší, že takových lam se kolem super (t)lamáka Pagiho a Sardenu nabalilo více - i když alespoň jsou pěkně pohromadě a jejich škodění lze pohodlně sledovat a případně včas eliminovat.

Re: Re: Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže:
Autor: www racek Datum: 3.8.2006 16:50

hmm, lidický, asi to napsal jinak, než bys čekal. to je pak těžký ... každý nemůže být nespokojen. ale víš co, napiš si recenzi jen tak pro sebe, pro radost a pak si ji před spaním přečítej. budeš usínat spokojenej ... :-D

ale nic ve zlým. asi už vím přesně , co mám čekat. asi tam půjdu, v nejhorším usnu  ...ale až po spotřebování veškerého přineseného i nakoupeného proviantu a nápojů.  furt lepší než sledovat doel paroubka s topolánkem. taky žádný překvapení, každý ví jak to dopadne.

Re: Re: Re: Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže:
Autor: lena Datum: 28.8.2008 14:36

R^R^R^R^R^:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-)8-o:-)jeto supeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mocccccccccccccccccccc

To je skutečně dobrý nápad.:
Autor: LOJR Datum: 3.8.2006 7:14

A když už, tak se zamyslete nad tím, proč počítačovou hru dáváte do rubriky FILM.

Re: To je skutečně dobrý nápad.:
Autor: sensei Datum: 3.8.2006 11:10

Asi mi neco unika, ale podle precteneho mam dojem, ze se jedna o kritiku filmu, a ne o pocitacovou hru. Nebo, ze bych vazne neco prehledl?

Re: Re: To je skutečně dobrý nápad.:
Autor: Jan Pechanec Datum: 3.8.2006 11:14

Ne, LOJR mel pravdu. Vecer uz jsem byl opravdu unaven, zalohoval se server, takze jsem se rozhodl recenzi umistit az rano vstanu (dopoledne).