Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

atet

25. 5. 2006 14:15
takové filmy

nevídám, vaše kritiky čtu ráda, i když jsme zřejmě jiná věková kategorie, mohu se na ně při výběru filmu spolehnout. Tentokrát to chtělo si dvakrát vydechnout a při druhém přečtení opravit chybky.

0 0
možnosti

Jan Pechanec

25. 5. 2006 19:27
Re: takové filmy

Cervenam se a stydim, vyjimecne mnoho chyb. Pokusim se s temi nejvice byjicimi neco provest. Dekuji za upozorneni a jeste vice za slova chvaly. Abychom si ujasnili vekove rozhrani, tak mi bude plne ctvrstoleti. ;-)

0 0
možnosti

Darth Zira

25. 5. 2006 8:34
Nikdy vidět nechci

Místo hrdinky s temně rudými vlasy obsadit do titulní role jakousi vybledle blond germánskou brunhildu je prvním a základním přestupkem proti dobrému vkusuRv Nechápu, proč by takováhle měla bojovat proti náckům, vždyť vypadá jak učebnicově předpisová árijská samička pro lebesborn, Himmler by z radosti nad její čistotou rasy asi omdlel:-/

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz