27.1.2020 | Svátek má Ingrid


DRBY: Harry Potter a obsazení Hermiony, ..

27.3.2007

Harry Potter a princ dvojí krveTOPlist Minulý týden proběhla tiskem zpráva, že Emma Watsonová odmítla podepsat smlouvu s Warnerem na poslední filmy o Harry Potterovi, načež Warneři vypustili do světa ujištění o tom, že udělají vše proto, aby Emma smlouvu podepsala a zůstala tak filmovou Hermionou. 23. března pak v novém prohlášení nechali všechny fanoušky příběhů o brýlatém kouzelnickém chlapci z pera J. K. Rowlingové oddechnout, protože Watsonová podepsala. Už je jisté, že v posledních filmech cyklu zazáří oblíbené trio Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson. V prohlášení se Emma nechala slyšet, že by nikdy nemohla Hermionu opustit, protože je to její hrdinka, kterou miluje. Dále uvedla, že je vzrušena a poctěna hraním v sedmi filmech, aby dokončila to, co začala. Patý film se na plátna amerických kin dostane 13. července 2007 (Harry Potter and the Order of the Phoenix). Pro následující poslední dva filmy už jsou připraveny práva a v budoucích letech tak fanoušci mohou očekávat snímky Harry Potter and the Half-Blood Prince a Harry Potter and the Deathly Hallows. Poslední film tedy ponese název jako utajovaný a hlídaný bestseller, který se na pultech objeví týden po premiéře pátého filmu.

Spielberg se chystá na další scifárnu (Interstellar), tentokrát se v ní má cestovat skrze červí díry do jiných dimenzí. Zní to slibně, zvlášť když se pod scénář podepíše Jonathan Nolan (bratr režiséra Christophera, napsal pro něj skripty pro Memento aThe Prestige). Spielberga totiž nadchly práce jistého fyzika Kipa S. Thorneho, jehož teorie si můžete přečíst například v populárně-naučné knize Černé díry a zborcený čas (MF, 2004). Jedinou vadou na kráse však zůstává fakt, ohledně začátku natáčení. V dohledné době ho nemůžeme čekat, protože se Spielberg musí vypořádat se čtvrtým Indym (natáčení začíná v červnu) a potom s filmem o Abe Lincolnovi. Stejně tak scénárista Nolan je vázán prací na dalším filmu o Netopýřím muži s názvem The Dark Knight.

Steven SpielbergV květnu by se ve střední Evropě mělo rozjet natáčení dalšího komiksového pokračování jedné pekelné legendy. Nebojte se, Ghost Rider si ještě užívá slávu v kinech, snímkem, o kterém je řeč bude pokračování Hellboye. Vyvoleným státem se stalo Maďarsko a natáčet by se mělo něco kolem pěti měsíců v Budapešti. Celý název snímku bude Hellboy 2: The Golden Army.

Jen co si s Mayi užil Gibson, chystá se jejich další utrpení, tentokrát by jim měl pomoci režisér Michael Bay, který chystá snímek 2012: The War for Souls. Mladý a hezký vědec by měl otevřít portál vedoucí na paralelní Zemi a kontaktovat svého dvojníka, aby společně zabránili předvídané katastrofě očekávající Mayskou říši. Scénář pro Warnery by mělo obstarat duo Alex Kurtzman a Roberto Orci podle knižní předlohy Whitleyho Striebera. Warneři už získali práva k příběhu a teď vyjednávají s Bayem (brzy přijdou do kin jeho Transformeři) a Kurtzmanem s Orcim (ti by měli pracovat na scénáři k dalšímu Star Treku).

(podle scifi.com)

Jan Pechanec


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...