20.1.2021 | Svátek má Ilona


DRBY: Ghost Rider, Cage se asi zbláznil, Příběh hraček 3 a další...

16.2.2007

TOPlistToy Story 3Toy 3 Due Without Lasseter

Určitě si pamatujete na konec devadesátých let a animáče Příběh hraček a Příběh hraček 2, které režíroval John Lasseter (navíc úspěšné Auta a Život brouka). Na rok 2009 se chystá třetí pokračování, což při současném trendu ani nikoho nepřekvapí, zajímavé spíše je, že se režie, pro svou zaneprázdněnost, nebude Lasseter účastnit (jeho Hračky vydělaly celosvětově přes 850 miliónů). O záskok požádal Lee Unkricha (Příšerky s. r. o., Hledá se Nemo). Na scénáři by měl pracovat Michael Arndt, jenž se zatím podílel na Little Miss Sunshine (nominace na Oskara). Obrázek napravo berte spíše jako vtipnou vložku, jak by to mohlo dopadnout (a vůbec většinu obrázků v tomto článku).

Ghost RiderGhost Was Tough Shoot

Ghost Rider je filmovou adaptací marvelovského komiksu o motocyklovém kaskadérovi jménem Johnny Blaze (Nicolas Cage), obyčejném muži, který chce zachránit svého otce před jistou smrtí, čehož zneužije Satan a nabídne mu nevýhodnou výměnu zachrání otce, ale Blaze se bude muset stát jeho sluhou. Snímek se v amerických kinech objeví 16. února, v ČR o měsíc později 15. března (na Slovensku 1. března) a podle předběžných ohlasů z internetu by to vůbec nemusel být špatný akční a efekty nadupaný film. Režisér a scénárista Mark Steven Johnson hýří samými superlativy až na otázku peněz, prý neměli k dispozici takové zajištění jako třeba Spider-man, přesto si dokázali poradit (aby ne, když na film dostal ucházejících 120 miliónů - dolarů). Pro potřeby filmu museli vyvinout nové postupy pro zvětšení autentičnosti některých efektů (z traileru bych si tipl, že se jedná o změny obličejů). Z pozice diváka se budu pouze modlit, aby se ze snímku nestala ubohá love story, snad se tvůrce Daredevila pochlapil.

Ghost Rider a Spider-manCage Pushes For She-Hulk

Aby toho nebylo málo, zůstaneme ještě chvilku alespoň u Nicolase a Evy Mendezové. Cage chce uvést v život další z marvelovských komiksů, pozor držte se - She-Hulk (zde naleznete nádhernou ukázku, jak to dopadlo v roce 1991). Podle hollywoodských drbů si s Evou Mendez padl náramně do oka a právě pro ni se hodlá za film postavit: "That's what I want to do," řekl Cage 9. února v kalifornském Culver City, aby dodal: "I'm working on it." Další slova snad ani netřeba zmiňovat, ale budiž, ať se bobavíte. Cage odpověděl na dotazy, zda-li to myslel vážně, že ano. Osobně snímek režírovat nechce a opravdu si myslí, že to bude role jako ušitá pro Evu (The Hitch). Uvidíme, co na to řekne producent Avi Arad. Při rozhovoru s Mendezovou ji Cage popisoval, jak ji to bude slušet v bikinách, když nakope zadek spoustě lotrů a bude okolo sebe rozhazovat auta. Eva oponovala, proč by měla být v bikinách. Jsem zvědav, jak to dopadne, ale modlím se za investici do lepších projektů. Třeba sequel ke Ghost Riderovi.

Fan NarnieFans Promote Narnia, Spidey

Letopisy Narnie: Princ Kaspian mají ohlášenou premiéru v ČR na 22. května příštího roku, což, jak určitě uznáte, není příliš aktuální, přesto pro vás máme jednu ze zajímavostí a novinek. Na oficiálních stránkách této "Disneyovky" máte do 23. února možnost ovlivnit život jednoho člověka. Nedělám si z vás legraci. Fanouškům této knižní série. potažmo také filmu, studio nabídlo, ať si vyberou jednoho ze šesti finálových kandidátů a vítěze tak pasují do role správce produkčního blogu na Narnia.com.
Z již vybraných kandidátů bude určitě těžké vybírat. Například poslední zvolená Emily Hampstead zaujala svou básničkou, ve které sděluje své pocity a lásku k Narnii. Randy Griffith vsadil na jistotu a zpracoval zajímavé video o tomtéž. Emily Atlanta zase kdysi uspořádala akci k premiéře prvního filmu, čímž u sebe doma zajistila zábavu pro 250 lidí. Nick Astoria zaujal svým satyrským kostýmem.

Podobnou aktivitu naleznete také na stránkách věnovaných třetímu Spider-manovi (premiéra 3. května 2007). Můžete se zkusit stát Face of the Fan.

BAFTA AwardsPan Wins Three BAFTAs

Zajímavý hororově/pohádkově laděný snímek Pan's Labyrinth (který na Sardenu také představíme) získal 11. února v Londýně tři ceny Orange britské filmové akademie(BAFTA) za nejlepší cizojazyčný film, kostýmy a make-up. Ze žánrových filmů se poté uchytil pouze snímek Children of Men (Potomci lidí) za vyrobní design a kinematografii. Drobečků se dostalo Pirátům (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest) za speciální vizuální efekty a Happy Feet (animáč o tučňácích, v ČR běžel před Vánoci) v nové kategorii pro animované filmy.

(podle SciFi.com)

Jan Pechanec


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...