16.9.2021 | Svátek má Ludmila


DENÍK: Pozvánka na KoprCon 2005

8.11.2005

Koprcon logoDovolujeme si Vás srdečně pozvat na setkání fanoušků KoprCon 2005, který se uskuteční ve dnech 18. - 20. listopadu v budově ZŠ Milady Horákové v Kopřivnici. Mottem letošního již třetího ročníku je POHODA VE SVĚTĚ FANTAZIE a hlavně tu se všem návštěvníkům, spolu s bohatým programem, budou pořadatelé snažit připravit.

Ačkoliv je KoprCon primárně událostí pro fanoušky Star Wars, na své si přijdou i příznivci Star Treku, Pána prstenů, Duny či záhadna v programovém bloku Mystery. Třešničkou na dortu je Infantilcon, určený všem dětinsky zvrhlým jedincům, který nabídne takové scifistické pecky jako třeba Teletubbies nebo Potkali se u Kolína. Samozřejmě nebude tradičně chybět Anime, PC herna a videoprojekční místnost. A pokud jste třeba vášnivými hráči Dračího doupěte, můžete se zúčastnit velkého Klání DrD. Součástí conu je též páteční derniéra Star Wars Epizody III: Pomsty Sithů, promítaná v kině PULS.

Z významných hostů přislíbili účast spisovatel Miroslav Žamboch či záhadolog, cestovatel a autor TV seriálu Strážci duší Arnošt Vašíček. Zlatým hřebem conu bude slavnostní křest českého DVD vydání Epizody III: Pomsty Sithů, který se uskuteční během sobotního galavečeru.

To vše a mnohem více vám může podzimní KoprCon nabídnout. Více informací o místu conání, program a jednotlivé anotace naleznete na stránkách www.cswu.cz/koprcon.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...