8.12.2019 | Svátek má Květoslava


CON: Wizard ´09

20.6.2009 0:05

Wizard 09 Wizardcon

TOPlistAkce WIZARD '09 je setkáním (nejen) fanoušků Harryho Pottera u příležitosti premiéry šestého filmu s podtitulem Princ dvojí krve. Koná se ve středu 15. 7. v pražském Kulturním domě Ládví (Kulturní dům Ládví, Burešova (Binarova) 1661/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy).

Věřím, že připravovaný program může oslovit širokou veřejnost. Bezesporu nejlákavějším bodem je beseda a autogramiáda britského herce Chrise Rankina (hrál postavu Percyho Weasleyho), který se této akce zúčastní. Dále účast přislíbili někteří čeští dabéři (Jiří Kocman - Ron Weasley, Aleš Procházka - Severus Snape, Pavel Trávníček - Lucius Malfoy). Vystoupí také uznávaný český kouzelník Pavel Kasnar. V neposlední řadě se návštěvníci mohou těšit na prodejní výstavu artefaktů ze světa Harryho Pottera. Pro podrobnější informace o akci samotné, prosím, navštivte internetové stránky www.wizardcon.cz. (organizátor)

WIZARD '09

Program

 • Percy Weasley v Praze! Setkejte se s Chrisem Rankinem
  Beseda a autogramiáda s exkluzivním zahraničním hostem. Příběhy ze zákulisí natáčení. Jací jsou Daniel Radcliffe, Emma Watson nebo Rupert Grint? Co se dělo při natáčení Prince dvojí krve? Jak se těší na další film? To a mnohem více v talkshow s Chrisem Rankinem.
 • Harry Potter a princ dvojí krve
  Premiéra šestého filmu o čarodějnickém učni Harrym Potterovi v Multikině Ládví. (Projekce není v ceně vstupného, lístky budou k dostání na místě za 60,- Kč. Zbylou polovinu hradí WIZARD '09.)
 • Dabéři v akci!
  České hlasy našich oblíbených postav. Mistři hlasového herectví odpovídají na otázky fanoušků. Kdo se nezeptá, nic se nedoví.
 • Harry Potter na papíře
  Beseda o knižním zpracování ságy Harryho Pottera. Jak vznikly české výrazy a jména Famfrpál, Brumbál nebo Nebelvír? Diskuze se zúčastní objevitel Harryho Pottera pro český knižní trh – producent Ondřej Müller z nakladatelství Albatros.
 • Magie v praxi, aneb určitě přijde kouzelník
  Pravé kouzelnické vystoupení. Magie v podání uznávaného českého kouzelníka Petra Kasnara.
 • Hagridova farma – soutěžní turnaj
  Soutěžní klání ve speciální stolní hře přímo vytvořené pro akci WIZARD '09. Zažijete spoustu legrace a napětí. Motivací určitě budou atraktivní Harry Potter ceny.
 • Výstava artefaktů světa Harryho Pottera
  Expozice suvenýrů, které se inspirovaly artefakty ze světa Harryho Pottera. Kouzelnické hůlky, Pobertův plánek, Obludně bludárium... to vše můžete vidět na vlastní oči.

To a mnohem více pro Vás připravujeme. Sledujte stránky akce WIZARD '09 a dozvíte se brzy víc.

Změna programu vyhrazena.

Nikola Bojčev


TIPY NA VÁNOCE: Ježíškův seznam pro malé i velké
TIPY NA VÁNOCE: Ježíškův seznam pro malé i velké

Bonami vám představuje oblíbené hračky a moderní vychytávky, se kterými nadchnete malé děti i vybíravé teenagery. Ať už hledáte vánoční dárek pro batolící se neteř, dítě školou povinné, či dospívajícího syna, neodejdete bez inspirace.

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...