23.9.2021 | Svátek má Berta


CON: Trekfest 010 – Star Trek linie na Festivalu fantazie

4.5.2010 9:05

Trekfest 2010 FF Festival fantazieTOPlist5. – 7. 7. 2010 se v Chotěboři nedaleko Havlíčkova Brodu koná Trekfest 010. Jako každý rok vás čeká skvělá zábava a příjemná atmosféra, včetně setkání se starými kamarády a seznámení s novými. Letos má Trekfest 010 podtitul "Najděte si tu správnou realitu" – přijďte si různé reality vyzkoušet, tak jako to dělají postavy Star Treku při každém vkročení do simulátoru!

Čekají vás zajímavé přednášky, soutěže, diskuze, workshopy, divadlo a tři speciální večerní programy. V pondělí 5. 7. se těšte na HOLOhrátky, které každého přenesou do dětského světa plného her. Zde vás nemine sladká odměna a pořádná Infantilní diskotéka závěrem! V úterý 6. 7. vstupte do Casina Risa a vyzkoušejte ruletu, Blackjack, poker, kostky, šipky, Tribbly – vše korunováno nefalšovanou dražbou. Celý Trekfest zakončí ve středu 7. 7. HOLOween, kde se lze zúčastnit děsivých her, křepčení nemrtvých červených praporčíků, a konečně po letech opět zažít lampiónový průvod.

Pro lepší představu se podívejte na reportáž z minulého ročníku: http://www.voyager.cz/akce/ff09.htm .

Oficiální stránky akce naleznete zde: http://www.trekfest.cz

Dovolili jsme si zařadit i vtipná promo videa z minulých ročníků. (redakce Sardenu)

PROMO VIDEO:
Trekfest 009 - Užijte si fantastickou dovolenou...

Délka: 1:56

Link na YouTube

Trekfest 008 - Nebojte se pohlédnout do zrcadla...

Délka: 2:26

Link na YouTube
Jana Krčmářová


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...