23.9.2021 | Svátek má Berta


CON: Tolkiencon 2010

14.1.2010 0:05

Tolkiencon 2010TOPlistOpět je tu TolkienCon, již po osmé!

První ročník TolkienConu z ledna roku 2003 měl být zároveň ročníkem posledním. Jednorázová událost určená k oslavě významného výročí J. R. R. Tolkiena, 111 let od jeho narození, se především díky neutuchajícímu zájmu účastníků změnila v akci pravidelnou. Loňský ročník byl sice veřejnosti uzavřeným a pouze na pozvání pro tradiční účastníky, letos jsme však opět zpět v podobě otevřené všem zájemcům.

O čem že vlastně TolkienCon je? Můžete zde sledovat přednášky a semináře na nejrůznější témata, dnes už často překračující hranice Tolkienova díla, navštívit etnografické koutky elfů (či dalších ras Středozemě, ale u těch obvykle poněkud improvizované), zažít zpěv i tanec, koncert i divadlo a zahrát si nejrůznější hry či okouknout novinky v elfí, hobití i skřetí módě (ano, součastí je i soutěž o nejlepší kostým). Ale mnozí fanoušci jedou na con bez ohledu na program, čistě se záměrem pobavit se s přáteli a známými, případně poznat nové zajímavé lidi a strávit příjemný víkend mimo realitu všedních dní.

Doufáme, že pro další ročník se ještě témata nevyčerpala, účastníci se budou dobře bavit a tradiční příjemná atmosféra opět zavládne všude okolo. TolkienCon je otevřen všem, rádi přivítáme i nové tváře. Budete mezi nimi?

TolkienCon 2010 se koná ve dnech 15. – 17. ledna 2010 v Praze. Více informací naleznete na www.tolkiencon.cz. Pokud při platbě přímo na místě uvedete klíčové slovo SARDEN, platí pro Vás stejná cena, jako byla při platbě předem.

Více na stránkách Tolkienconu 2010.

Jan Čeřovský


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...